סדרות HBO בסלקום TV

סדרות HBO השוות בסלקום TV

טלביזיה היא חלק בלתי נפרד מן היום של כל אדם כמעט, עם האפשרות הנהדרת הזו לעזוב לכמה רגעים את כל הטרדות של היום שעבר ולהתחבר אל עולם אחר בו הכל יכול לקרות, למשך של חצי שעה או שעה. הטלביזיה של העידן המודרני שונה במידה ניכרת מכל מה שהיה, כאשר יש המוני ערוצים שבהם ניתן לצפות עבור כל סוג של העדפה וכל סוג של שפה מדוברת עם יצירה של חבילה מותאמת אישית לכל צופה על פני רכישה של סט שלם של תוכן שאולי רובו לא יהיה רלבנטי בכלל.

הסדרות הכי אהובות בארץ ובעולם

זה כבר לא ממש סוד כי הסדרות שיש להן רמה גבוהה של צפייה הן כאלה מבית ערוץ HBO ואין כמעט אדם שלא שמע על משחקי הכס או על המתים המהלכים והיה מכור אל אחד מאה או שתיהן בו זמנית. התחרות על לב הצופים ועל הכיס שלהן התחילה עם ההוספה של הסדרות המאוד מבוקשות הללו, וכך לצד חברות כמו יס או הוט התווספו להן חברות נוספות אשר מציעות את הסדרות הללו לצד תוכן מעניין נוסף. אחת מאלה היא חברת סלקום טיוי אשר דרכה ניתן לצפות בכל העונות של כל סדרה אהובה מבית HBO, מבלי להיות כבולים אל חבילה שבה יש או אין  VOD שעליו יש לבצע תשלום בנפרד.

יכולים ליהנות בכל פעם מחדש

מכיוון שכל התוכן הנהדר הזה של HBO  זמין לצפייה כל הזמן, יכול כל אדם להיכנס מחדש אל הסדרות הכי אהובות של  הערוץ האהוב הזה דרך סלקום TV בכל עת, ולצפות את כל מה שהוא טרם הספיק לראות עד עכשיו. באופן הזה גם אדם שנעצר בפרק 4 של עונה 3 של משחקי הכס יכול להתקדם שלב אחר שלב לפי הקצב האישי שלו מבלי להיות כזה שצריך לחפש אחר הפרק הספציפי הבא בצפייה אונליין בערוצים שבהם הצפייה היא לא חוקית ולא ממש נוחה. כל הסדרות הכי נצפות של HBO מחכות גם לכל מי שכבר צפה בהן וגם עבור מי שרק כעת החל לגלות את כל הקסם של כל אחת ואחת.

בקרו באתר https://jesterjs.org לפרטים נוספים!