מסלול ריצה – כי כושר גופני הולך איתם על המסלול

בטן שטוחה, חיוך גדול, עמידה יציבה ואיתנה, וחיוניות ביום-יום, נראה שכולנו רוצים לעצמנו את היתרונות של כושר גופני, אבל כמה רחוק אנו מוכנים ללכת בשבילו? ובכן, עם מסלול ריצה ניתן ללכת רחוק, וכמובן לרוץ למרחקים, מבלי לעזוב את הנוחות של הסלון שלכם, או כל חדר אחר בו תבחרו להניח את ההליכון הפרטי שלכם.

מסלולי הריצה המודרניים מגיעים במגוון רחב של דגמים, מנעד מחירים, ואפשרויות התאמה אישית לצרכים שלכם. כשאתם בוחרים הליכון, אתם בוחרים סגנון חיים, אתם בוחרים בבריאות, ואתם בוחרים בעצם בעצמכם, בלתת לעצמכם את מה שמגיע לכם – בריאות ושמחת חיים.

היתרונות של מסלול ריצה בבית שלכם 

  1. אין כמו בבית – לא צריך לצאת מהבית, עם מסלול ריצה ביתי אתם מחליטים את הטמפרטורה, המוסיקה ברקע, השעה וכיו"ב, בלי תלות בתנאים החיצוניים, ובטח בבחירה של מכון הכושר.
  2. מוטיבציה – שלא כמו במכון הכושר, אליו צריך להגיע במיוחד, הרי שעם מכשיר ביתי לריצה תוכלו לקבל את המוטיבציה הדרושה פשוט לעלות על ההליכון ולהתחיל להתאמן.
  3. התאמת האימון האישי שלכם – לתכנת ולשמור את התוכנית הנכונה לכם, תוכנית בוקר, תוכנית ערב, תוכנית עצימה ותוכנית התאוששות, ועוד יותר מכך, והכול בלחיצת כפתור על הצג שלכם.
  4. שמירה על היסטוריה ומעקב – כמה חשוב לראות את ההתקדמות שלנו על הצג. כשאנו רואים תוצאות, ממשל נגד עינינו, כתובות על הצג, אנחנו מקבלים עוד ועוד מוטיבציה להמשיך, ואת זה רואים לאורך זמן, מה שלא ניתן לעשות במכשירי הריצה בחדר הכושר.

איך להתאים את המסלול אלי?

הליכון חשמלי ביתי הוא נוח לא רק בגלל היתרונות הנ"ל, גדולים ככל שיהיו. המכשירים הביתיים מאפשרים אחסון נוח, רובם מתקפלים כך שאפשר לאחסנם בפינה ספציפית, בארון, ובקיצור, בכל מקום שלא יתפוס מקום מיותר כשאתם לא משתמשים בהליכון.

מסלול ריצה ביתי מאפשר לכם לעבוד עם מאמן כושר אישי שיבנה לכם תוכנית ברורה, יתקין אותה במכשיר, ויאפשר לכם להתחיל לרוץ קדימה עם הכושר הגופני שלכם, ולהתקדם לפי תוכנית מקצועית, בנוחות הביתית שלכם.