ציוד מומלץ ללינה בשטח

ציוד מומלץ ללינה בשטח

במדינת ישראל, אפשר למצוא שורה ארוכה של מקומות ואתרים בהם ניתן לישון בשטח. בין אם מדובר באתרים מוכרים ומסודרים ובין אם לא, בין אם מדובר בחופי ים, שמורות, יערות, פארקים, אתרי קמפינג ועוד.

לכן, אין זה מפתיע שצעירים רבים, זוגות ומשפחות עם ילדים, בוחרים לבלות את סופי השבוע והחגים בלינה בשטח. הם מעמיסים את הרכב ויוצאים למספר ימים מחוץ לבית. בשביל ליהנות משהות נעימה, הם עושים רשימה מסודרת איזה ציוד הם צריכים בשביל ללינה שכזו.

אנחנו מעוניינים לעזור לכם, לכן יצרנו רשימה של ציוד מומלץ ללינה בשטח, דברים שכל אחד חייב להשתמש בהם בשביל ליהנות משהות בטוחה ונוחה בכל מקום בו הוא בוחר לעשות קמפינג, לבד או עם בני משפחתו. חלק מהדברים ייראו אולי מובנים מאליהם, אך עדיין חשוב לקחת אותם בחשבון.

ציוד מומלץ לקמפינג

אוהל – הדבר הבסיסי ביותר כנראה, זו הטריטוריה שלנו, זה השטח בו אנחנו יכולים לשבת ולשכב, זה הבית שלנו לימים הקרובים. בתקופה מסוימת נשתמש באוהל סגור, בתקופה אחרת נבחר להשתמש באוהל פתוח. הכל שאלה מה יותר נוח ומתאים לנו. כך גם הגודל והעיצוב.

שק שינה – גם זה דבר בסיסי אך מהותי. אנחנו לא יכולים לישון בצורה נוחה בלי שיהיה לנו שק שינה, אישי או זוגי. המחמירים אף מביאים איתם מזרון להניח מתחת לאוהל. מי שקר לו יכול להביא שמיכה להתכסות בה.

גנרטור – לא מעט חבר'ה נוסעים לקמפינג עם גנרטור. הרעיון הוא פשוט, כך אפשר לעשות כל דבר, מבישול ועד להאזין למוזיקה באמצעות מכשירים חשמליים מסוגים שונים. צריך לוודא שהגנרטור מתאים בגודל שלו למה שאנחנו צריכים, וכן בהספק שלו.

צידנית – כלי בו אנחנו יכולים לאחסן את האוכל שלנו ולשמור עליו קר ונעים. חשוב שהצידנית תהיה סגורה הרמטית כל הזמן, וכמובן בגודל המתאים.

כלי אוכל ובישול – אם אנחנו רוצים ליהנות מקמפינג כמו שצריך, אנחנו צריכים שיהיה איתנו מנגל, פינג'ן, כלי אוכל, סכו"ם ועוד שורה ארוכה של פריטים שיעזרו לנו ליהנות מארוחה טובה ואיכותית, בכל עת.