קייטנת גלישה

למי מתאימה קייטנת גלישה והאם כדאי לכם לשלוח את הילדים לקייטנה כזו?

תחום הגלישה הינו תחום פופולארי מאוד ברחבי העולם, ובישראל ניתן לראות עליה משמעותית בפופולאריות של התחום בשנים האחרונות. גלישת גלים זהו ספורט לכל דבר, מהנה ביותר ויכול לתרום רבות לביטחון העצמי של הילדים, לכושר הגופני שלהם וליכולת שלהם להתמודד מול איתני הטבע. היום ילדים רבים חולמים על קייטנת גלישה, אך גם הורים רבים חוששים מזה, ולכן אנחנו כאן.

במאמר זה תוכלו למצוא מידע על קייטנת גלישה, למי היא מתאימה והאם כדאי לכם לשלוח את הילדים שלכם אל קייטנה כזו בקיץ הקרוב.

למי זה מתאים?

קייטנת גלישה מתאימה לילדים החל מגיל 7, וילדים שכבר יש להם ידע (בסיסי אמנם) בשחייה. בקייטנה הילדים ישפרו את מיומנויות השחיה שלהם, יעבדו על היציבות, על שיווי המשקל וילמדו כל מה שהם צריכים בכדי לצאת ולגלוש בצורה הטובה ביותר. כמובן, אם אתם רוצים לרשום את הילדים שלכם אל קייטנת גלישה קיץ 2017, עליכם לבדוק את האזור בו היא מתקיימת. מדובר בקייטנה אשר לרוב נערכת בשעות הבוקר, ולכן כדאי שהיא תערך באזור הקרוב לאזור המגורים שלכם כך שיהיה לכם קל לקחת את הילדים ולהחזיר אותם. בממוצע, קייטנות כאלו נמשכות כעשרה ימים, 4-5 שעות בכל יום.

האם כדאי לשלוח את הילדים אל קייטנת גלישה?

קייטנת גלישה מעניקה לילדים לא רק הנאה רבה, אלא גם יתרונות רבים אחרים כמו:

  • הילדים לומדים כיצד להתמודד עם המים, ולא לחשוש מהם. מחקרים מראים כי רוב הילדים שטובעים הינם ילדים שחששו מהמים, נבהלו מהטביעה והתחילו לבלוע מים. ילדים שיש להם יותר ביטחון מול מים יצליחו להתמודד טוב יותר במצבים כאלו, ומדובר ביתרון בטיחותי עצום.
  • ילדים אשר יוצאים מקייטנה כזו יוצאים עם תחביב שיוכלו לפתח לאורך כל השנה ותחביב שיכול ללוות אותם לאורך כל החיים.
  • גלישה יכולה לסייע בשיפור הכושר הגופני בצורה מהנה ולכן היא מתאימה מאוד לילדים שזקוקים לחיזוק הכושר הגופני אך לא ממש משתפים פעולה עם ספורט רגיל.
  • השתתפות בקייטנה כזו מחזקת את הביטחון העצמי של הילדים ומחזירה אותם אל החברים בכיתה עם ידע שהם יכולים להיות גאים בו.