פעילות גיבוש

פעילות גיבוש היא דרך נהדרת להתחיל את השנה

מחפשים פעילויות שנועדו לגיבוש העובדים? אפשר למצוא מספר הצעות מעניינות ומהנות בהם אתרי תיירות, פעילויות חוץ ומסעדות.

פעילויות בירושלים

אפשרות אחרת המועדפת על רבים עבור פעילויות גיבוש היא ביקור בירושלים. אפשר להתחיל את הביקור בשכונת עין כרם, שכונה זו בירושלים נותנת אופי לסיור של רוגע, הנאה ועניין. מבין המקומות בהם ניתן לסייר קיימים גם עיר דוד כמובן, יער השלום, נקבת השילוח, הר ציון ומנהרות הכותל וכמובן גם הכותל המערבי. סיור במנהרות הכותל הוא בחירה מאוד פופולרית עבור פעילות גיבוש לקבוצות המגיעות לירושלים. ירושלים מאפשרת חוויה רוחנית, דתית, עם קישור לתרבות ולהסטוריה והרבה מאוד מתחברים אליה.

פעילויות חוץ

הרבה מאוד פעילויות שנועדו לגיבוש נעשות מחוץ למבנים. אלה כוללים לדוגמא פעילויות ODT שיכולות לכלול משחקי חשיבה או פעילויות חוץ בסגנון של מצא את המטמון, אם גם פעילויות יותר עירוניות כמו טיולי סגווי או טיולים רגליים. אפשר לשלב בפעילויות אלה משימות או שאלות הקשורות לקבוצה עצמה כמו חידות על אנשי הצוות או משימות הקשורות לאופי העבודה כמו שאלות בנושאים לימודיים אם מדובר על קבוצת מורות.

פעילות גיבוש במסעדות

מסעדה היא אחת האופציות המקובלות עבור גיבוש עובדים. הרי מי לא אוהב ארוחה טובה?! בדרך זו אפשר להכניס פעילויות שמטרתן גיבוש הצוות תוך כדי הישיבה יחדיו. חשוב להקפיד על התאמת אופי המסעדה לכל המגיעים לפעילות. למשל, לבחור במסעדה כשרה במידה והעניין חשוב לאחד מאנשי הצוות. כמו כן לבחור במסעדה המתאימה מבחינה צמחונית, טבעונית במידת הצורך. בנוסף תמיד אפשר לבחור מסעדה המתמקדת בתחום בישול מסויים כמו מסעדה איטלקית, מסעדה צרפתית, מסעדה תימנית או מסעדה רומנית.

סטנדרטים גבוהים

אסור לוותר על איכות המפעילים פעילות גיבוש עבור הצוות. רק אם יגיעו צוות עובדים מקצועי, אדיב וחביב תוכל הפעילות להיות מהנה ומשמעותית עבור כל המשתתפים בה. אפשר להתאים את התכנים באופן ייחודי לקבוצה הספציפית ולהיות מספיק גמישים לשינויים המתרחשים באופן טבעי כמו איחורים, מספר נמוך או מספר גבוה של משתתפים וכן הלאה.