פעילויות מומלצות לימי גיבוש לעובדים

דמיינו לכם יום גיבוש שמתקיים בפארק טבע, על שפת הים או באחת מחורשות קק"ל – ובמרכז היום פעילות אתגרית המגבשת את העובדים כקבוצה, ולאחריה המשך מפנק עם עמדות עיסוי וטיפול. במידה ותפנו לחברה שמתמחה בבניית ימי גיבוש, תוכלו לספק לעובדים שלכם חוויה שמחברת בין ההנאה מהטבע לבין פעילות שתענה על המטרות של הארגון. כמו כן, במקרה כזה העובדים גם יזכו לקבל פינוקים והתחושה הכללית בסוף היום תהיה סיפוק והנאה. על פי המומחים לתרבות הארגונים, מיקום האירוע בטבע הוא התנאי ההכרחי ליצירת הליכוד והגיבוש בין העובדים, מכיוון שזה מוציא אותם אל מחוץ לכותלי המשרד ומאפשר ליצור אינטראקציה שיתופית תוך כדי שבירת שגרת העבודה והיכרות מעמיקה יותר אחד עם השני כפי שאינו מתאפשר במהלך יום העבודה.

אילו פעילויות אתגריות מומלצות לשדרוג חוויית הטבע במסגרת יום גיבוש לעובדים

אטרקציות גיבוש מומלצות הן אלו שבמהלכן העובדים יכולים להתנסות בעבודה משותפת וליצור לשם כך קבוצה מאוחדת. אלה יכולות להיות פעילויות מאתגרות כמו סנפלינג, טיולים אתגריים בתוך המערות ועוד. היתרון של סנפלינג כחוויה אתגרית בא לידי ביטוי בכך שניתן להתאים את הפעילות לרמות קושי שונות וכי הוא אינו מצריך הדרכה ארוכה על מנת להתחיל בפעילות. כמו כן, ניתן לערוך טיולי סנפלינג במגוון אתרים ברחבי הארץ וכל מה שנחוץ על מנת להבטיח הצלחה של יום גיבוש עם סנפלינג הוא ציוד בטיחות איכותי, צוות הדרכה וליווי מקצועי ושילוב של פעילות הסנפלינג עם כמה פינוקים נוספים. כמו כן, ניתן לערוך במסגרת יום גיבוש גם פעילות סטייל אומגות במסגרת פארקי החבלים וגם טיולי ג'יפים אתגריים בשטח.

דברים נוספים שכדאי לשלב על מנת שהעובדים ייהנו מיום גיבוש

חברות אשר עוסקות בארגון ימי גיבוש אתגריים יספקו לכם מלבד הפעילות עצמה גם סדנאות גיבוש נוספות שיועברו על ידי מדריכים מקצועיים המתמחים בפיתוח עבודת צוות. כמו כן, הם יאפשרו לכם לקיים פעילות נוספת בפארקי החבלים במרומי העצים ויציעו מגוון פעילויות מיוחדות נוספות. יום הגיבוש יבנה על ידי צוות מפיקים מקצועיים ויהיו בו גם ארוחה ברמה גבוהה שתצפה לעובדים לאחר סיום הפעילות על גבי שולחנות ארוכים, אוהלי התרווחות ופינות ישיבה אלטרנטיביות, מוזיקת רקע וגם עמדות פינוק שבהן העובדים יוכלו לקבל עיסוי בסיום היום המפרך, לשתות משקעות מרעננים ולהצטלם על מנת לזכור את החוויה שעברו ייחד. יום גיבוש אשר יתוכנן כהלכה ייזכר כחוויה מעשירה וישדרג את התרבות הארגונים על ידי הוספת ערך מוסף ותחושה כי המעסיק דואג לרווחתם.