טיפול ספא זוגי בירושלים בזמן ההיריון

טיפול ספא זוגי בירושלים הוא תמיד חוויה מענגת שמעצימה מאוד את הזוגיות, אבל כשעוברים את החוויה בזמן ההיריון התועלת היא אף כפולה ומכופלת.

חשוב לזכור: תשעת ירחי לידה הם תקופה מורכבת מאוד, הן בפן הרגשי והן בפן הפיזי. מבחינה רגשית ישנם תמיד לחצים ומתחים לקראת השינוי המשמעותי (בפרט אם מדובר בילד ראשון, אבל גם הצטרפות תינוק/ת למשפחה שכבר יש בה כמה ילדים גורמת לשינוי ניכר ועל כן למתח בלתי נמנע). מבחינה פיזית כמעט בכל היריון ישנן לא מעט תופעות לוואי ובהן עייפות, חולשה, הקאות, בחילות, צרבות, התכווצויות שרירים, לחץ על שלפוחית השתן, קשיי יציבה ועוד – ומן הסתם גם אלה תורמים למתח ולקושי, ועל כן כדאי להגיע לספא בירושלים בזוג ולעבור יחדיו חוויה מפנקת, מרגשת ואשר מטעינה הן את האישה ההרה והן את בן זוגה באנרגיות חיוניות.

היתרונות של טיפול ספא זוגי בירושלים

טיפול ספא זוגי בירושלים נהנה ממספר יתרונות משמעותיים:

ראשית, כל חוויה שעוברים בזוג מספקת נחת כפולה מחוויה שאותה עוברים לבד.

שנית, כל ספא בירושלים מציע תמיד שעות של נחת וכיף, ופינוק אולטימטיבי לגוף ולנפש גם יחד.

שלישית, ירושלים היא עיר בעלת אנרגיות ייחודיות וגם אם אתם אינכם תושבי עיר הבירה כדאי להגיע אליה לטובת יום כיף שכולל בין השאר גם ביקור בספא.

ורביעית, כל היריון הוא מבחן של ממש לכל זוגיות – טיפול ספא זוגי בירושלים הוא דרך מהנה מאוד לעבור את המבחן בשלום ואף בהצטיינות.

אילו עיסויים מתאימים לנשים הרות?

ישנם מספר עיסויים המתאימים במיוחד לנשים הרות, כשעוד לפני שבוחרים את העיסוי הספציפי כדאי לדעת שבשליש הראשון של ההיריון עיסויים אינם מומלצים. יחד עם זאת בששת החודשים האחרונים, מדובר כאמור בחוויה מחזקת מאוד.

בין העיסויים המתאימים לנשים בהיריון המגיעות לספא בירושלים כדי להיטען באנרגיות המתאימות לקראת הלידה: עיסוי פרינאום (שבין השאר מגמיש את רקמות הנרתיק ובכך מכין את האזור ללידה), רפלקסולוגיה ואיורוודה. כמו כן מומלץ להשתמש בשמנים טבעיים ועתירי ויטמינים כגון שמן קלנדולה, שמן שומשום, שמן נבט חיטה ושמן זרעי ענבים.