סיבה למסיבה – מכונות מזון לאירועים

סיבה מיוחדת למסיבה? ההזמנות כבר נשלחו והאטרקציות מוכנות, הליצן והליצנית מחכים רק לאות. התפאורה כבר הוקמה אבל נשאלת השאלה..מי יכין את העוגה וידאג לסעודה?? הנושא המדובר ביותר בסוף אירוע הוא, איך היה האוכל?! לא משנה כמה מחשבה ומאמץ השקעתם בהפקת האירוע, מה שהכי חשוב בהילולה הוא שהבטן בסופו של דבר תהיה מלאה.

אז מאיפה מתחילים? איזה דוכני מזון לאירועים קיימים? איך מחליטים?… בואו וננסה יחד לעשות קצת סדר בדברים. נפוץ מאוד היום להשתמש בשרותי דוכני מזון לאירועים. ישנם עשרות סוגים מאוד מגוונים, הן בתחום של המבוגרים והן בתחום הדוכנים לילדים. מחירי הדוכנים באירועים משתנים בהתאם לסוג ואופי האירוע.

מדוע כדאי להזמין מכונות מזון לאירועים?

דוכני מזון בדרך כלל אינם יקרים ביחס לשרותי הסעדה אחרים. משום ששרותי דוכני מזון שווים לכל כיס ,ישנה אופציה להזמין יותר מדוכן אחד לאירוע. שימוש בשירות של מספר דוכנים באירוע יכול לקלוע למספר טעמים רחב יותר, שכן כל דוכן מזון נותן ניחוחות וטעמים שונים. דוכני המזון מבוססים על שיטת ה-פאסט פוד, מה שאומר שהאוכל יגיע מהר לאורחים ללא צורך בהמתנה מרובה ומריטת עצבים.

באילו אירועים אפשר להשתמש בשרות?

ניתן להשתמש בשרות בכל אירוע, החל מהאירוע הקטן ביותר וכלה באירוע המוני ורב משתתפים. כדאי לבחור מכונות מזון בהתאם לאופי האירוע. למשל: לאירוע כמו חתונה ניתן להזמין דוכני מזון כמו: סושי, פסטלים וכולי… לאירוע כמו יומולדת לילדים ניתן להזמין מכונות מזון כמו: שיערות סבתא, גלידות וכולי… לאירוע כמו בר מצווה ניתן להזמין דוכני מזון כמו: שווארמה, נקנקיות או בשר.

אילו סוגי מכונות מזון קיימים?

כפי שכבר אמרנו דוכני המזון מלאים באפשרויות. כעת ננסה למנות כמה מהאפשרויות לפניכם כאשר נחלק אותם לשלוש קטגוריות. האחת היא: ילדים, ימי הולדת, לאירועים ולמבוגרים.

נתחיל בדוכני מזון לילדים

כדאי לשלב בכל אירוע דוכני מזון לילדים, כי כפי שאנחנו כבר יודעים, הם לא תמיד אוכלים כמו הגדולים אז בעזרת דוכני מזון מתאימים הם ייצאו מהאירוע שבעים ומאושרים.

דוכני מזון לימי הולדת

בימי הולדת לילדים ניתן להשתמש בדוכנים שמדברים אליהם יותר מאל המבוגרים. הרי לפניכם מספר אופציות של דוכני מזון ליום הולדת שיהפכו את החגיגה למסיבה מדוברת.

גם כאן ניתן להזמין דוכני אוכל כמו: פלאפל, פיצה, המבורגר או נקנקיות.

דוכני מזון לאירועים ומבוגרים

מטרת דוכני המזון למבוגרים באירועים היא לעזור לנו לקלוע לטעמים השונים ולענות לדרישותיהם של כל המוזמנים. דוכני המזון לאירועים מציעים מגוון רחב של ניחוחות וטעמים והרי כמה טעימות מהם לפניכם:

אז בתכנון האירוע הקרוב כדאי לזכור: דוכני מזון הם דבר מועיל וטוב. שיהיה אירועים מרהיב ומוצלח שידברו עליו שנים ולעולם לא יישכח.