סדנאות גיבוש

סדנאות גיבוש

סדנאות גיבוש לעובדים ולצוותים

צוותים או עובדים אשר אמורים לעבוד יחד אך לא מצליחים ליצור את הדינמיקה המתאימה לכך הם צוותים אשר פוגעים במטרות הכלליות של הארגון. ארגון אשר זקוק לעובדים שיעניקו זה לזה מניסיונם, שיצרו יחדיו דבר מה ומזהה כי הדינמיקה אינה כמו שצפוי מצוות, יכול לבחור בדרך הטובה ביותר לשינוי המצב ולהוציא את העובדים שלו או את הצוות לסדנת גיבוש. סדנאות גיבוש אלו סדנאות אשר מפעילות את הצוותים, מעמידות אותם מול אתגרים שונים וגם מנתחות במילים את מה שעבר על כל אחד מהיחידים בתוך הצוות. כאשר המטרה של הצוות היא לפעול יחד אך לאנשים אין את הכלים לעשות זאת, התוצאות יכולות להיות גרועות. סדנאות אשר מטרתן לגבש את הצוות יכולות לשנות את המצב ולהעניק למקום העבודה צוות שעובד כמקשה אחת, צוות מתעניין וצוות שנהנה מהתהליך.

סדנאות גיבוש לעובדים – ההשקעה במשאב הכי יקר שלכם

העובדים של הארגון הם המשאב הכי יקר שלו. ארגון אשר העובדים בו לא מצליחים לתפקד יחדיו ואינם פועלים כדי לעזור זה לזה הוא ארגון אשר מפסיד משאבים רבים. מעבר לכך שסביבת העבודה הלא נעימה עלולה לגרום לתחלופה של עובדים רבים, מה שעלול להביא להפסד כספים כתוצאה מחניכה מחדש של כל עובד, עובדים שאינם משתפים פעולה לא יכולים להוציא פרויקטים אל הפועל והם אינם חולקים מידע מה שמביא לכך שכל עובד בפני עצמו אוסף אליו פחות כישורים. סדנאות גיבוש יכולות לטפל בכל המצבים הללו ולהחזיר למקום העבודה צוות שמשתף פעולה ושנעים לעבוד איתו.

בחירת סדנאות גיבוש

בחירת הסדנא המתאימה לעובדים שלכם צריכה להיות כזו אשר תענה על הצרכים שלכם. אם אתם מעוניינים בסדנת גיבוש אשר תהיה עבור צוות בתחילת הדרך, חשוב שתציינו זאת בפני מעבירי הסדנא ואם אתם רוצים סדנא אשר תטפל בקשיים בדינמיקה, עליכם לציין זאת. כל מטרה יכולה להתממש במהלך סדנאות גיבוש כל עוד תשתפו את מי שהולך להעביר אותה באותן המטרות. לעתים עדיפה סדנא אחת על פני האחרת כאשר המקום אשר מתמחה בהעברת הסדנאות יידע להמליץ לכם על האחת הכי מתאימה לצוות שלכם לאחר שתגדירו מה אתם מחפשים.