מלון יוקרה פסטורלי – אידיאלי לקיום יומי גיבוש וימי כיף

מלון יוקרה הוא מקום מועדף לא רק לבילוי אלא גם לימי כיף ולימי גיבוש. הוא מהווה שילוב אידיאלי בין המהנה למועיל, ולכן מי שמארגנים לעובדים או לצוותים שונים יום עיון, כנס, הרצאה, סדנה, יום כיף או יום גיבוש בוחרים לנצל את כל משאבי מלון היוקרה והשירותים המגוונים בו. אולי קשה להגדיר יוקרה אבל אין כל קושי לזהותה כבר ממבט ראשון.

מלון יוקרה לדוגמה, או, אם לדייק- למופת

מלון יערות הכרמל, לדוגמה (או אם לדייק- למופת!) מאפשר קיום ימים מיוחדים ברמה ובאיכות ללא פשרות. ניתן לקיים באולם אירועים וכנסים בו הרצאות, מצגות, הפעלות שונות, תוך שימוש במסך, מקרן, מערכת הגברה וכל התשתיות הנוספות הנדרשות בדרך כלל להעברת תכנים. בין ההרצאות, לפניהן ואחריהן, ניתן, כמובן, לבלות בכל שירותי הפנאי של המלון ובכל משך היום ליהנות משירות הסעדה מגוון בכל תפריט שרוצים.

היוקרה וההידור הם פן אחד של מלון יוקרה הממוקם בתוף פנינת טבע ונוף, ביער מרהיב ביופיו, שבה מושל השקט ומולכת השלווה. היכולת להסות את רעשי הרקע השונים מאפשרת ניצול מיטבי של כל משך השהייה בו. כיף להתפנק במתחם הספא, להזיע במכון הכושר, ליהנות ממי הבריכה וכמובן ליהנות ממגוון תפריטים- בשריים וחלביים.

תועלת והנאה במלון יוקרה

מלון יוקרה הוא מקום המשדרג ומעצים את האפקט והתועלת של ימי גיבוש שנערכים בו. התנאים הנוחים מהווים ערך מוסף חשוב ביותר. קל יותר להתגבש חברתית כאשר התנאים הפיזיים והסביבתיים נוחים ומפנקים כל כך; כאש המרחב הפתוח, הטבע והנוף, האוויר והאווירה, הופכים את השהייה במלון ובסביבתו לזמן איכות מהנה ומועיל.

מלונות יוקרתיים הממוקמים בתוך הטבע מהווים מקור אטרקטיבי במיוחד לזוגות המחפשים לבלות חופשה אינטימית המאפשרת להם לשמור על פרטיות ואף על חשאיות. החדרים בכלל והסוויטות בפרט מצוידות ומאובזרות במיטב הנוחות והפינוקים. ניתן ליהנות משירות חדרים ולמעשה, אם רוצים- אפשר לשהות כל העת בתוך המתחם הסגור ולא להיזקק כלל לשום דבר מחוץ לו.

מנוחה לגוף ולנפש

הרחק מן ההמון הסוער, מהכבישים הסואנים, הפקוקים והרועשים; הרחק מכל המטלות והאילוצים וכל מה ששגרת החיים של רבים מאתנו מלאה בהם; הרחוק מהחובות… במקום שבו מממשים חלום על חופשה אולטימטיבית –שם, במלון היוקרה, ניתן לחוש ולחוות את משמעותו האמתית של הניתוק מהשגרה. על מנת ליהנות מרוגע ומשלווה רצוי ומומלץ להזמין מקום מבעוד מועד ובכך להימנע מתלות ביד המקרה.