לופט למסיבת רווקות

האם עדיף לחגוג מסיבת רווקות בבית או בתוך לופט למסיבת רווקות ?

אם בעבר מסיבות רווקות היו נחגגות בעיקר בבית, כיום ניתן לראות יותר ויותר בנות אשר בוחרות לחגוג את המסיבה בלופט יוקרתי למסיבת רווקות. כמובן, יש דעות בעד ונגד הנושא הזה, ובמאמר זה ננסה למצת את כולן. כמובן, קודם כל חשוב להבין כי מדובר במסיבה בעלת משמעות רבה עבור הרווקה שעומדת להינשא ולכן החברות רוצות לחגוג לה בצורה הכי טובה שאפשר, לחגוג לה מסיבה שהיא תזכור למשך שנים רבות. ולעיתים, לופט למסיבת רווקות מאפשר לבצע את החגיגה הזו בצורה הרבה יותר ראויה והרבה יותר נוחה.

היתרונות של לופט למסיבת רווקות

לופט למסיבת רווקות יכול להעניק לכן יתרונות רבים ולהפוך את מסיבת הרווקות להרבה יותר נחשקת ובלי נשכחת. בין היתרונות העיקריים של לופט מסודר למסיבת רווקות ניתן למצוא את היתרונות הבאים :

  • נוחות – מסיבת רווקות בבית כוללת בלגן ולכלוך רב שאחר כך צריך להתמודד איתו. בנוסף, אם בני משפחה נוספים מתגוררים באותה הדירה, הם יצטרכו למצוא מקום אחר לישון בו באותו לילה, סיפור לא נוח ולא פשוט כלל.
  • פינוק – כיום ניתן למצוא לופטים למסיבות רווקות הכוללים בריכה, ג'קוזי, שולחנות משחק, פינות ספא ועוד מגוון רחב של פינוקים שהבנות יכולות ליהנות מהם במסיבה בצורה הטובה ביותר, מה שהן לא יכולות למצוא בדירה פרטית.
  • ארוחת בוקר – לרוב, מסיבת רווקות נחגגת כל הלילה ובבוקר שאחרי. כיום בלופטים רבים ניתן למצוא שירות אקסטרה של ארוחת בוקר, אשר יכול להשלים את החוויה בצורה מושלמת.
  • רעש – אין ספק כי מסיבת רווקות איננה מסיבה שקטה במיוחד. אם מקיימים אותה בבית, אין ברירה ולאחר השעה 23:00 יש לכבות את המוזיקה ולשמור על השקט, דבר לא פשוט כלל. לעומת זאת, ניתן למצוא לופטים רחוקים מבנייני מגורים בהם ניתן להרעיש כל הלילה ללא כל חשש.

טווח המחירים של לופט למסיבת רווקות

אחד החסרונות הבודדים של לופט למסיבת רווקות הוא ההוצאה הכספית. השכרה של לופט המיועד למסיבות רווקות כרוכה בהוצאה כספית לא קטנה אשר עשויה להעלות את סכום ההשתתפות העצמית של כל משתתפת באופן ניכר. יחד עם זאת, לעיתים רבות מבינים כי היתרונות הרבים של הלופט מכסים את ההוצאה הכספית והופכים אותה למשתלמת במיוחד ולכן כדאי ורצוי להשקיע את הכסף הזה, התמורה שתקבלו עליו תהפוך את המסיבה למיוחדת מאוד ובלתי נשכחת.