ימי כיף לעובדים

ימי כיף לעובדים בוחרים בחוכמה ועם הכוונה

אירועי חברה, הרמת כוסית, בילויים משותפים, עשייה משותפת, הפעלות מגבשות – כל אלו תורמים רבות לתחושה ולחוויה של החברים לעבודה,במשרד, במפעל ובכלל, וכאשר ההווי טוב והמוראל גבוה, התוצאות ניכרות בעבודה השוטפת. כיום ניתן למצוא אינספור ימי כיף לעובדים, אך היכולת להתאים את ההפעלה הנכונה לצוות הנכון דורשת ניסיון והכרות עם ההפעלות.

ההזדמנות שלכם לתגמל את העובדים שלכם וליצור את האווירה שאתם מחפשים בארגון שלכם היא הזדמנות פז, ויש לנצלה בצורה הנבונה ביותר. כמו בכל תחום, הדרך הטובה ביותר לעשות את הצעד היא דרך התאמה אישית, מומחה שיודע הכול על הפקת ימי כיף וגיבוש לעובדים, אדם שיבין את אופי העסק, אופי העובדים, אופי הארגון, וידע להכווין אתכם לפעילות שתוציא את המקסימום מיום הכיף, כך שגם העובדים וגם אתם תקבלו את המרב.

איזה ימי כיף לעובדים יש בשוק?

  1. יום כיף בים – הים מציע אינספור פעילויות, מקיאקים, דרך שנורקלים, גלישה, סאפ, פעילויות חוף, כדורעף חופים, וגם קצת סתלבט עם אבטיח קר וגבינה בולגרית.
  2. יום כיף בצפון – רכיבה על סוסים, הפעלה עם סנפלינג, ארוחה בחיק הטבע, הרצאה מרתקת, משחק ביער, ועוד.
  3. יום כיף במדבר – מאהל בדואי, רכיבה על גמלים, טיול שטח ברכבי 4X4, נופים מרתקים, וארוחה אותנטית שהיא לבדה יכולה לגבש כל קבוצה.

אלו הן רק מספר דוגמאות מתוך רשימה ארוכה במיוחד של ימי כיף לעובדים, וכאשר תיכנסו לעובד הקורה תראו שאפשר בקלות לטבוע בתחום.

ובכל זאת כיצד בוחרים?

המגוון העצום של ימי כיף לעובדים, מגוון שרק הולך וגדל עם השנים, עלול לעורר בלבול. יום ספא, יום בצפון, יום בבריכה, יום בירושלים…

המגוון יכול להיות ברכה, או מועקה, בהתאם לגישה שלכם, ומי שבוחר לראות את המגוון כהזדמנות, יוכל ליהנות מהתמיכה של מומחה בתחום זה.

מומחה לתחום ייתן לכם אוריינטציה נכונה יותר, ולאחר שיחה קצרה יוכל להתאים יום כיף לעובדים של הארגון שלכם, עם התאמה הנשענת על הבנת האופי של החברה או העסק, והבנת המטרות שלכם מיום הגיבוש והכיף.