ימי כיף

ימי כיף הכי כיף

שיטה יעילה להפוך את סביבת העבודה לטובה יותר היא לפרגן לעובדים ואחת הדרכים הכי טובות  היא לארגן ימי כיף רחוק ממקום העבודה. יום שכולו פינוקים, פירגון, חברה טובה והכי חשוב אנרגיות חדשות. זה לא סוד שחברות, מפעלים, עסקים גדולים וקטנים שבאופן שוטף מוציאים את העובדים שלהם ליום שכולו כיף מקבלים חזרה עובדים מרוצים, נאמנים וחרוצים.

ארגון נכון של ימי כיף

ימי כיף מצריכים ארגון ותאום מספר שבועות לפני היציאה. לרוב נבחרים מספר אנשים מהארגון עצמו שאחראים לקחת על עצמם את הארגון ליום כיף. הסעיפים אותם צריך לקחת בחשבון כאשר מתכננים יום כזה הם כדלקמן:

  • קביעת יום שבו הכי נוח וכדאי לעסק להוציא את העובדים לחופש מבלי שיפגע בייצור השוטף.
  • בדיקה בין כמה מקומות או אטרקציות זמינות ומחירים.
  • תאום של הסעה הלוך ושוב.

בסיום התכנון מוציאים לרוב מזכר בין כל העובדים ומיידעים אותם על קיום היום המיוחד הזה עם הנחיות כלליות מבחינת שעות הגעה, חזרה וכו'.

רעיונות של ימי כיף

מכיוון שקיום ימי כיף הפך להיות תופעה מאד פופולארית בקרב עסקים באשר הם צצו מהרגע להרגע המון נותני שירות בתחום המציעים אופציות ואפשרויות בכל מיני מיקומים שונים בארץ. חלק מהדרכים לקיים יום כיף הן:

  • יום גיבוש במקום מרוחק משולב בהרצאות, סדנאות או טיול ג'יפים, לאחריו קיום של ארוחה עשירה ומשביעה.
  • יום גיבוש בספא או בבית מלון, יום שכולו פינוקים, מאסג'ים עם ארוחת צהריים כיד המלך וכניסה חופשית למתקני המקום.
  • יום גיבוש יכול להיות גם ביקור במקום היסטורי או אחר שקשור בדרך כזו או אחרת לתחום העבודה בשילוב סדנאות להעצמה וחיזוק הביטחון העצמי בשילוב קבלת ארוחת צהריים מזינה ומפנקת.

חשיבות היום הזה בקרב העובדים היא גדולה ומבורכת. עובדים ביום שכזה לומדים דברים חדשים על עצמם, על חבריהם לעבודה ואף מפתחים קשרים עם הממונים עליהם, מה שלא יכול לקרות ביום עבודה רגיל. אין ספק שחברויות חדשות שנרקמות מסייעות אך ורק לדחיפת החברה קדימה.