יום כיף קייצי לכל המשפחה

עם תחילת החופש הגדול וימי הקיץ הלוהטים כדאי לתכנן ימי כיף לכל המשפחה וליהנות מבילוי משותף, מהנה ומגבש. יש מגוון אפשרויות ליום כיף משפחתי אך אם מחפשים אטרקציה מיוחדת ומלהיבה במיוחד כדאי לצאת ליום כיף על יאכטה. יום הכיף מתחיל בפגישה עם הסקיפר במזח בו עוגנת היאכטה ולאחר הסבר קצר ותדרוך בנושאי בטיחות והתנהגות בלב הים יוצאים לשייט מהנה ביאכטה מפוארת ומפנקת במיוחד. ראוי להדגיש כי יום כיף על יאכטה מתאים לא רק כבילוי משפחתי אלא גם לימי כיף וגיבוש לעובדים, למסיבות יום הולדת, למסיבות רווקים ורווקות ולאירועים רבים נוספים.

שטים לעבר מרחבי הים הפתוחים

יום כיף על המים ביאכטה מפוארת מבטיח למשפחה חוויה מהנה ובלתי נשכחת. לאחר הסבר קצר עולים על היאכטה ונהנים משייט לעבר מרחבי הים הפתוחים. ניתן לשכור את היאכטה לשלוש שעות של שייט מהנה מול חופי הים או למשך זמן ארוך יותר. כמו כן, ניתן לשלב במהלך השייט פעילויות שונות לגיבוש המשפחה כמו משחקי חברה, תחרויות אתגריות או לרבוץ על הסיפון וליהנות מקרני השמש המלטפות. במהלך השייט עוצרים בלב ים וניתן לקפוץ מהסיפון אל המים הקרירים וליהנות מחוויה עוצרת נשימה, וכמובן בטוחה.

להגשים חלום

השכרת יאכטה ליום כיף קייצי מתאימה לכל הרכב משפחתי ולכל הגילאים. במהלך השייט נהנים מכיבוד, ממאכלים שונים, חטיפים, גלידות, פירות ושתייה. ההורים יכולים ללגום יין להנאתם או בירות קרות וצוננות בעוד הילדים נהנים משתייה קרה ומקרטיבים או גלידות טעימות. שייט ביאכטה בלב ים הוא חלום ומשאת נפשם של רבים ולכן כדאי לנצל את הקיץ וליהנות מבילוי משותף עם הילדים ולצבור חוויה ייחודית ובלתי נשכחת לכל החיים.

לצאת מהשגרה

אם אתם מעוניינים לצאת מהשגרה ולילדים נמאס כבר ללכת לים ולבריכה הרי אין כמו הפלגה ביאכטה מפוארת ומבילוי משותף המוציא אתכם מהשגרה. במקום הקרקע היציבה והבטוחה לפתע אתם מוצאים עצמכם בלב הים שטים מול המרחבים הפתוחים בעוד קו החוף הולך ומתרחק. הרוח הנעימה והבריזה העולה מהים יחד עם קרני השמש מעל והריח של הים מעצימים את החוויה ומבטיחים לכם בילוי מהנה וייחודי לכם ולילדים. במהלך השייט אתם מוזמנים לקחת פיקוד ולסייע לסקיפר ולצוות של היאכטה לתפעל את המפרשים ולנווט את היאכטה באמצעות גלגל ההגה המרשים.

כאשר תחפצו מעט להצטנן הסקיפר יעצור את היאכטה ויטיל עוגן כך שתוכלו לשכשך במים הקרירים והנעימים וליהנות ממשחקי ים שונים, לצוף על אבוב מנופח או לחתור עם גלשן במעמקים.

חוויה בלתי נשכחת לכל המשפחה

כאמור, יום כיף על יאכטה יספק עבורכם חוויה בלתי נשכחת לכל המשפחה ולבטח תרצו מדי קיץ לחזור על החוויה או אף לצאת לשייט ארוך יותר בים התיכון. לכן, אם אתם מחפשים אטרקציה משפחתית מלהיבה וייחודית כדאי לכם למהר ולהזמין יום כיף על יאכטה.