יום כיף לעובדים

יום כיף לעובדים

בחירת יום כיף לעובדים

אומגה, הרצאה, טיול, משחק… כל אלו הן אפשרויות לימי כיף לעובדים כאשר השאלה החשובה ביותר היא מה יגרום לכם לקבל תוצאות טובות יותר מהעובדים שלכם. ארגונים רבים כבר יודעים שמה שגורם לעובדים לעבוד טוב יותר הוא תחושה של הערכה ודאגה מצד הארגון. הארגון יכול לדאוג לעובדים שלו בדרכים רבות ופעמים רבות פעילות משותפת כמו יום כיף לעובדים מעניקים לכולם תוצאות טובות בהרבה מאשר מילה טובה שנזרקת מדי פעם. העובדים מבלים בעבודה שליש מחייהם וכמעט מחצית משעות הערות שלהם מדי יום ולכן הם רוצים להרגיש מוערכים ונינוחים כשהם יוצאים גם קשרים חברתיים טובים ומגשימים את עצמם.

מה תוכלו להשיג באמצעות יום כיף לעובדים?

יום כיף לעובדים נועדו קודם כל כדי להשיג מטרות עבור הארגון והעובדים ולכן חשוב קודם כל שתחליטו מהי המטרה שלכם לפני בחירת המקום הוא התוכן של הפעילות. בין יתר המטרות עליהן תוכלו להחליט:

  • גיבוש צוות עובדים שאינו עובד יחד כפי שאתם מעוניינים.
  • יצירת פרויקט משותף על ידי סיעור מוחות.
  • הגדלת היצירתיות בקרב העובדים.
  • יום כיף ופינוק כאות תודה לעובדים על המאמץ.

את כל המטרות ניתן להשיג באמצעות יצירת ימי כיף לעובדים. ימי כיף אשר משלבים פעילות והנחייה נכונה יכולים להשיג מטרות רבות, להעניק לעובדים תחושה של הערכה אשר מגיעה להם ולארגון צוות טוב יותר לאורך זמן.

פעילות בטעם טוב והרבה כיף

הבחירה לבצע יום כיף לעובדים היא כמעט תמיד נכונה ובלבד שהוגדרו המטרות של היום ושנבחרו האמצעים המתאימים לכך. ימי כיף לעובדים צריכים להיות מורכבים מהמקום המתאים וההפעלה המתאימה. חשוב לשים לב כי גם הרצאה יכולה להיות פעילות מתאימה לעובדים כל עוד היא מכוונת אליהם, משתפת את העובדים ופותחת בפניהם עולם חדש ומרתק.

על מנת להשיג גם פינוק לעובדים ולהעניק להם תחושת הערכה וגם להשיג מטרות עבור הארגון, יש לבחור בחברה אשר המומחיות שלה היא יצירת ימי כיף. על מנת לדעת האם החברה מתאימה לכם או לא יש לקבל עליה מראש המלצות, לבחון האם היא מתעניינת בעובדים שלכם ומנסה להתאים פעילויות כיפיות שיענו על המטרות שלכם וכן לבחון את הקשר שלכם עם החברה ולוודא שהיא מעמידה לרשותכם איש קשר שיכול לענות על כל השאלות והצרכים שלכם.