יום כיף לעובדים

כל מעסיק יודע כי עובדים רגועים ומרוצים הם תנאי לאווירת עבודה תקינה אצלו. מעסיקים רבים נוהגים לארגן יום כיף לעובדים ולבצע אותו. ימים אלה נזכרים בכיף לכל אורך השנה, מעלים את המוטיבציה של העובדים ומגבשים אותם. יש כמה אפשרויות העומדות בפני מעסיקים כדי לארגן לעובדים שלהם יום נחמד ומוצלח שייזכר לאורך זמן רב.

מה זה יום כיף לעובדים?

העובדים של מעסיק הם משאב חשוב ביותר. האווירה במשרד או במפעל תורמת לתפוקה טובה, מניבה יחסי עבודה תקינים ומקנה לעובדים ביטחון תעסוקתי ולמעסיק אפשרות לתכנן את יעדי החברה לטווח הרחוק. אחת הדרכים העומדת בפני מעסיקים כדי לגבש את העובדים ולהעלות את שביעות רצונם היא תכנון יום כיף לעובדים.

כמה רעיונות ליום כיף לעובדים

יש היום הרבה אפשרויות לעשות לעובדים יום כיף. כל אחת מהן היא אפשרות נהדרת לגיבוש העובדים, יציאה משותפת וחוויות שנשמרות לאורך זמן:

  • טיול ג'יפים – יש היום חברות ג'יפים שמציעות טיולי אתגר במקומות שונים בארץ. אפשר להזמין טיולי ג'יפים ביום ואפשר אף בלילה. לרוב מומלץ להזמין באמצע הטיול גם קייטרינג בהפתעה, שיחכה לעובדים באמצע הטבע ויפנק אותם באוכל טעים ואיכותי. ידוע כי טיולים הם מגבשים, מאפשרים לאנשים להכיר זה את זה ומשפרים את היחסים במקום העבודה.
  • סיורים עירוניים – ימי כיף יכולים להיות גם סיורים רגליים במוקדים עירוניים שונים. הסיורים כוללים הדרכה בין בתים ואתרים מעניינים, ביקורים במוזיאונים שונים ואף ישיבה במסעדה טובה.
  • מתקני אתגר – עובדים זוכרים לטובה ימי כיף שנערכים באתרים המספקים ספורט אתגרי ופעילויות מאתגרות. ידוע כי השתתפות בפעילויות מאתגרות, המצריכות שיתוף פעולה בין העובדים, מגבירה את הגיבוש וממשיכה את שיתוף הפעולה ביניהם גם לאחר שיום הכיף הסתיים.

השלכות יום הכיף לעובדים

מעבר למנוחה ולהתאווררות מהעבודה שמספק יום הכיף, הוא מאפשר לעובדים לגלות זה בזה צדדים שלא הכירו, ובכך – מרכך את האווירה במשרד. אנשים משפרים את היחס זה לזה, ובהמשך השנה עובדים בצוותא ובשיתוף פעולה רב יותר. גם היחסים בין הבוסים לבין העובדים משתפרים ומאפשרים יחסי אנוש תקינים במקומות עבודה. לסיכום, ימי כיף לעובדים הם חובה בכל מקום עבודה ועל כל מעסיק לתכנן ימים כאלה כדי לוודא שהעובדים שלו מרוצים ושהם יעבדו בשיתוף פעולה תקין זה עם זה.