יום כיף בצפון

יום כיף בצפון

יום כיף בצפון לעובדים שלכם

העובדים שלכם הם המשאב החשוב ביותר בעסק שלכם. על מנת שהעובדים יעבדו טוב יותר וירצו לקחת חלק בארגון, יש ליצור תשתית טובה ולאפשר להם להרגיש שייכות ולתת להם כבוד והערכה. על פי מדרג הצרכים של מאסלו, שייכות היא חלק בסיסי עבור כל אדם ולכן חשוב כי כל עובד ירגיש משמעותי ושייך במקום העבודה שלו. אחת הדרכים הטובות ביותר להעניק לעובדים את תחושת השייכות היא להוציא אותם ליום כיף בצפון אשר יראה להם כמה הם חשובים. יום כיף בצפון יכול לשלב אטרקציות או להיות מפנק, לבחירתכם כאשר החשוב ביותר הוא שהעובדים יצאו קצת מהעבודה היום יומית שלהם, יוכלו לפרוק קצת עול, להשתחרר ולהרגיש שמקום העבודה מעריך אותם וחושב גם על הצרכים שלהם.

יום כיף בצפון משולב באטרקציות

הצפון הוא אחד מהאזורים הקסומים בארץ והוא מציע לעובדים שלכם שלל אטרקציות. יום כיף בצפון יכול לשלב אטרקציות כמו רכיבה על סוסים, טיול ג'יפים או טיולי אופניים, תלוי כמובן בעובדים שלכם. במידה ואתם מעוניינים שהעובדים שלכם ייהנו עד בלי די, תוכלו לברר עם המקום כי האטרקציה אכן מתאימה לעובדים שלכם גם במספר העובדים אשר צפויים לצאת אליה וגם מבחינת הדרישות לכושר מבחינת העובדים. אם חלק מהיום כולל משימות אתגריות או מסלול למיטבי לכת, כדאי שתבררו שהעובדים שלכם מתאימים לכך על מנת שיום הכיף שלהם בצפון יהיה רק חיובי.

יום כיף בצפון מלא בפינוקים

לפנק זו מילה חיובית מאד ובמיוחד אם אתם רוצים שהעובדים שלכם ירגישו מוערכים. לא תמיד צריך להיסחף ולחפש אחר אטרקציות יוצאות דופן, יום כיף בצפון יכול להיות יום מפנק. אתם יכולים לקחת את העובדים שלכם ליום ספא מפנק, להתחיל את היום בארוחת בוקר טעימה, לשבת במתקנים השונים ולבחור לעצמם את הטיפול האהוב עליהם מתוך רשימה של טיפולים. יום כיף מפנק בצפון מתאים לרוב לקבוצות קטנות ובבירור עם המקום תוכלו לוודא כי כל עובד יקבל את הטיפול הטוב ביותר על ידי מטפל מקצועי ומנוסה כך שהוא יצא רגוע, שליו ומחויך.