יום גיבוש לעובדים

צחוק מחבר בני אדם – יום גיבוש לעובדים שמחים

כשאדם צוחק, המערכת ההורמונאלית מתאזנת, והגוף כולו מתמלא באנדורפינים. זה קורה כאשר בלוטת יותרת המוח מפרישה את האנדורפינים הנ"ל, שמכונים בין היתר – "מפתחות לגן העדן" – כי הם ממלאים את האדם באושר ושמחה. יום גיבוש לעובדים שמחים הוא יום גיבוש מוצלח, ולכן כדאי מאוד לייצר הווי שמח עם צחוק רב לעובדים שלכם.

אם את בחיפוש אחר יום הגיבוש המושלם לעובדים שלכם – החיפוש הסתיים כאן. כל מה שעליכם לעשות הוא לחשוב – "מה גורם אושר לאנשים?" ולבחור.

מה זה בעצם יום גיבוש לעובדים?

יום גיבוש מוצלח הוא יום בו העובדים שלכם חווים חווית מציאות משותפת – מחוץ למסגרת העבודה. זה אולי נשמע פשוט, אך האמת היא שכשחושבים על כך לרגע, מדובר בקבוצת אנשים שברוב המקרים נפגשים אך ורק במסגרת העבודה, או בעיקר שם.

המפגש שלהם תמיד תחת תנאים מאוד ספציפיים, במקום מאוד ספציפי, עם היררכיה ברורה ותפקידים מוגדרים מראש. יום גיבוש מאפשר לעובדים להתנער ולהשתחרר רגע מהסיפור הקודם, ולפגוש את בני האדם, האנשים איתם הם עובדים, כאנשים, ולא בהכרח כקולגות.

השימוש בהומור ובצחוק הוא זה המאפשר להתגבר על האתגר הכרוך במה שאתם בעצם מבקשים מהם – להתעלות על הטייס האוטומטי שהם נמצאים בו לעיתים קרובות ביחס הנוצר באופן טבעי בין קולגות.

מופע בידור – בהווי המשרד

מופע אימפרוביזציה הוא הזדמנות לחבר בין העובדים במשרד בכמה דרכים, הרבה מעבר לצחוק. יום גיבוש לעובדים הופך לסיפור הצלחה כאשר הוא מסופר נכון – מנקודת מבטם של העובדים עצמם. כשהמציגים שואלים שאלות, מתחקרים ומראיינים בהומור תחת האצטלה של מופע בידור, הרבה אמיתות מתגלות, וטיב היחסים בין העובדים מוצג באור אחר, גם לכם כמנהלים, וגם בין העובדים לבין עצמם.

בצורה זו הרבה מתחים יכולים להתפרק מנשקם, והרבה סיטואציות יום-יומיות מהמשרד הופכות למשעשעות יותר לא רק בזמן המופע, אלא הרבה אחרי, כאשר זיכרון יום הגיבוש לעובדים ממשיך איתם בחזרה ומהדהד עם חיוך גדול כשהם פוגשים מעיניים חדשות את הדברים היומיומיים עליהם הם צחקו.