יום גיבוש לעובדים על אופני הרים  – כיף אתגרי של ממש

יש משהו מיוחד בארגון ימי כיף וגיבוש במסגרת העבודה, משהו שמוציא מכול אחד שמארגן אותם לתת את הכי טוב שהוא יכול. יש אינסוף אפשרויות ונדמה שגם אין סוף ספקים לנושאים אלו של ארגון ימי כיף וגיבוש לעובדים המספקים גם כייף וגם תכניות גיבוש מאתגרות במידה כסנפלינג, טרקטורונים, טיפוס הרים וקירות, רולרבלייד, פיינטבול, ואחרות. מכול האפשרויות הקיימות אנחנו רוצים להמליץ לכם יום גיבוש לעובדים על אופני הרים. כייף אתגרי של ממש, שיוציא את העובדים קצת אל השטח, ויחזיר אותם הבייתה בסוף היום רצוצים אך מרוצים.

יום גיבוש קבוצתי – רכיבת שטח עם אופני הרים

מתחילים את הבוקר עם ארוחת בוקר בשטח. בנקודת המפגש ימתין בופה פתוח בתפריטים שונים על פי בחירה. אחר כך יוצאים לפעילות מגבשת וספורטיבית של טיולי אופניים משולבים במשחקי גיבוש. פעילות ייחודית זו ותכניה מיועדים לתת למשתתפים אפשרות לעבור תהליך קבוצתי שמטרתו גיבוש, יצירת אחדות, פתיחת ערוצי תקשורת ושיתוף פעולה הפעילות נערכת בקבוצה אחת, או במספר קבוצות קטנות בהתאם לגודל הקבוצה המקורית. בסיום פעילות האופניים ניתן לשלב שייט קאייקים קצר, לפני ארוחת הצהריים שתערך בשטח או באחת ממסעדות האיזור. לאחר הארוחה והמנוחה הקצרה נקנח את יום הגיבוש בטיול טרקטורונים או משחק פיינטבול.

נוף, פעילות גופנית, שלווה

אופני הרים מאפשרים לראות את הטבע מקרוב, ממש לגעת בו. לגמוע מרחקים במהירות שלא מטשטשת את הנוף, לעצור כדי להתפעל מפריחה יפה, לסייע בפעילות גופנית בריאה. אופני הרים הם בלי ספק ספורט הפנאי הבולט של המאה ה 21 ויום גיבוש על אופני הרים ייתן גם לאלו שאינם מכירים אותו מקרוב אפשרות להתנסות ולהתאהב בו. על מנת להבטיח את הצלחתו של יום הגיבוש כדאי לתאם עם החברה המספקת את מסלול הטיול מבחינת הקושי והעניין. עבור לא מעט קבוצות, מסלול רכיבה טוב על אופני הרים משמש כטיפול פסיכולוגי קבוצתי מפרק מתחים, משחרר, מאוורר את הראש והנפש ויוצר גיבוש מרענן.

לפני שיוצאים לכייף בודקים את כל הפרטים

החברה המספקת את יום הגיבוש לעובדים על אופני הרים תדאג להכין עבורכם את אופני ההרים, קסדות, גיפ מלווה ומורה דרך מוביל. כול יום הגיבוש חייב להיות מבוטח כחוק, וכדאי לבדוק עניין זה לפני סגירת תאריך. הניסיון הדרוש לצורך נטילת חלק ביום גיבוש לעובדים על אופני הרים הוא לדעת לרכב על אופניים. אין צורך מוקדם ברכיבת שטח. לעומת זאת ראוי שהעובדים יגיעו ליום הגיבוש עם הרגשה חיובית וכושר גופני של אדם המסוגל ללכת מרחק של קילומטר. בעונת החורף והאביב מומלץ לטייל בעיקר בדרום מדבר יהודה, שפלת יהודה, נחול פרצים, נחל סדום, נחל אמציה, יער בריטניה או שמורת הבשור.