חברת שמירה – מונעים תקריות שליליות

בין אם מדובר בכניסה למסיבה במועדון ובין אם מדובר על טיול בארצות שונות בעולם, אתם כמובן רוצים לחזור הביתה בשלום! לפניכם החששות והפתרונות.

החששות באירועים מרובי משתתפים

ככל שיש אירוע, בו מעורבים יותר אנשים כגון מסיבה גדולה, אירוע ספורט מופע וכדומה, כך גדל הסיכון לכך שתהיה תקרית לא נעימה ואולי אף אלימה. במקרים כאלו חשוב מאוד, למנוע תקריות כאלו מראש בעזרת חברת שמירה אשר תוכל לפקח כבר בכניסה לאירוע על הנכנסים וגם כמובן – לשמור על המבלים.

חברה מפקחת

כאמור, הפיקוח על הנכנסים לאירועים מרובי משתתפים מתחיל כבר בכניסה לאירוע. הפיקוח מתבצע בעזרת בידוק בטחוני של הנכנסים: וידוא כניסה לאירוע ללא כלי נשק. כמו כן, פעמים רבות, עצם הידיעה שישנה חברת שמירה באירוע, יכולה להרגיע את הרוחות עוד לפני שהן מתלהטות. הידיעה, שיהיו השלכות להתנהגות לא נאותה, יכולה לגרום לאנשים רבים לשמור על קור רוחם.

החששות ברחבי העולם

כבר שלושת אלפים שנים, שהיהדות קיימת ובכל זאת, עדיין קיימת אנטישמיות, כאשר בחלק מן הארצות האנטישמיות נפוצה יותר מאשר באחרות. כאשר מתקיימים טיולים מאורגנים מעבר לים, בהם קבוצות גדולות של ישראלים לדוגמה– מסעות תלמידי בתי הספר התיכוניים לפולין, חשוב לצאת אליהם עם אבטחה צמודה. כך גם לגבי כל טיול מאורגן של קבוצת ישראלים אל מחוץ לגבולות ישראל.

קרוב רחוק

אם דיברנו על שנאת היהודים, אין צורך לצאת מגבולות ישראל על מנת לפגוש בה. גם סיור בירושלים, חברון וכדומה, עלול לגרור תגובה של תושבי האזור הלא יהודיים. כמובן, מלבד האפשרות של חברת שמירה, חשוב לפני הכל להתנהג באופן מכובד ומכבד כלפי השוהים במקום הסיור בארץ ובעולם!

בלי לחץ

מן הסתם, אין סיבה לפחד לצאת לטיולים או לאירועים מרובי משתתפים! הדבר החשוב הוא, לעשות זאת בתבונה. כלומר, לפני ארגון אירועים מיוחדים או יציאה לטיולים קבוצתיים, חשוב לשים לב גם לנושא הביטחון והבטיחות של המשתתפים  באירוע או הטיול גם אם אין סיבה ממשית לכך פרט לתחושה יותר טובה ונינוחה של המשתתפים.