ארגון ימי כיף לעובדים

חלק גדול ממקומות העבודה והמעסיקים בשוק כבר מבינים היום יותר לעומק את המושג רווחת העובד וחשיבותו. בעבר ההסתכלות על רווחת העובדים הייתה צרה והסתכמה בדאגה לשכר ולתנאים הסוציאליים הקבועים בחוק, בתוספת מתנות לחגים ואירועים מיוחדים. היום, כאשר מסתכלים על הנושא בראיה רחבה יותר, ניתן לראות שכל השקעה בעובדים מביאה לתוצאות טובות: העלאת רמת המוטיבציה, העלאת רמת הגיבוש בין העובדים ורצון להחזיר יחס טוב והוגן ומעסיק, על ידי עבודה טובה ומאומצת תחושת לויאליות מוגברת.

מעסיקים רבים פונים היום לדרך טובה ופשוטה להשקעה בעובדים והיא ארגון ימי כיף וגיבוש לכל עובדי החברה. יום כיף לעובדים הוא דרך מצוינת לשיפור כל התחומים שצוינו- היציאה לשטח עוזרת לעובדים להתרענן מהשגרה הלוחצת במשרד ולמלא מצברים וכוחות מחודשים, הפעילויות המשותפות במהלכו תורמות לגיבוש בין העובדים והידיעה כי החברה משקיעה בהם מרצונה מעלה אצל רובם את רמת המוטיבציה וגורמת להם להשקעה רבה יותר בעבודתם.

בנוסף, יום כיף לעובדים הוא גם הזדמנות טובה עבור המעסיקים ומהנהלים להתרשם מעובדיהם בסיטואציות שונות. לגלות יכולות מנהיגות אצל חלקם, להתרשם מהדבקות במשימה אצל אחרים וכו'. התרשמות מעובדים ביום כיף יכולה לתרום לשינוי כוח אדם מתאימים ומפתיעים בחברה.

יום ספורט לעובדים

כאשר מחליטים להפיק יום כיף לעובדים ניתן לבחור בין סוגים רבים ושונים של פעילויות. בדרך כלל נוהגים לבחור בפעילויות שכוללות יציאה לשטח.

אחת האפשרויות המועדפות להפעלה ביום כיף היא קיום יום ספורט לעובדי החברה. במהלך יום הספורט משתתפים העובדים בתחרויות אישיות וקבוצתיות, מתנסים בפעילות גופנית מסוגים שונים וזוכים בפרסים.

פעילויות ספורט תורמות מאוד גם לגיבוש בתחרויות הקבוצתיות וגם להעלאת המוטיבציה והרצון להצטיין בתחרויות האישיות. בנוסף, הן מעודדות את המודעות לחשיבותה של פעילות גופנית ועוזרות להשתחרר מהשגרה המשרדית.

ניתן לבחור גם בפעילויות של ספורט אתגרי: משחקי פיינטבול, מסלולי ג'יפים, מרוצי מכוניות וכו'. חשוב רק לבדוק את נכונותם של מרבית העובדים להשתתף בפעילויות מסוג זה, על מנת שכולם יהנו ויצוא מרוצים.

ניתן למצוא היום חברות שמתמחות בארגון ימי כיף לעובדים לחברות שונות ויודעות לתת יעוץ מקצועי, להתאים את סוגי הפעילות לסוג כוח האדם ולתת הצעות שמתאימות לתקציבים שונים, לכן כדאי לפנות לאחת מהן לצורך תכנון נכון של יום זה.