איך אפשר לבלות עם הילדים בקיץ?

רבים ההורים שרוצים לקבל רעיונות לבילוי עם הילדים בחודשי הקיץ. הצעות לבילוי משותף מוטב ליישם לא רק לחודשי החופש הגדול, אלא גם כפעילות העשרה לאחר שעות הלימודים, וגם לסופי שבוע. אז איך אפשר לבלות עם הילדים בחודשי הקיץ? הכנו עבורכם כמה רעיונות.

יציאה אל הטבע – במקום לטייל כל הקיץ בקניונים, לבזבז כסף על רכישת של בגדים וצעצועים יקרים, ניתן ליישם הבילויים הכדאיים בחודשי הקיץ והוא – סיורים בטבע. בארץ ישראל לא חסרים אתרים שניתן לצאת אליהם והוא מותאמים לחודשי הקיץ. בצפון למשל, ישנם מגוון אתרים שניתן לפקוד כמו נחלים מקסימים, שמורות טבע בהם ניתן לבקר, מעיינות יפים, ועוד. כל מה שצריך לעשות לפני היציאה הוא לבדוק את מזג האוויר, את דרכי ההגעה למקום לו ולבחור במסלול ההליכה המתאים לכם מכל.

כיום ישנם מגוון מסלולים בדרגות קושי שונות חלקם קלים, בינוניים וישנם מסלולים למטיבי לכת הנחשבים הקשים ביותר. בנוסף ישנם מסלולים המתאימים גם להליכה עם כלבים. כאשר אתם יוצאים למסלול הצטיידו בכובעים, קרם הגנה, נעלי הליכה מתאימות והרבה מים קרים.

בילוי בים או בבריכה – בילוי זה הינו אחד הבילויים המועדפים על הישראלים כי הרי ארץ ישראל היא מדינה ים תיכונית המציעה מגוון חופים הפתוחים לכולם. כאשר אתם רוצים לבלות בים או בבריכה, כל מה שצריך לעשות הוא לקחת את כל המשפחה, עם שמיכת חוף, צידנית מלאה בפירות, הרבה מי שתייה ופשוט ליהנות מהחופים והים המדהים שלנו. לפי שאתם יוצאים וודאו שכל המשפחה יודעת לשחות. אם תרצו תוכלו להתאמן ולקחת חוג של לימודי שחייה שגם בו ניתן להעביר את ימי הקיץ בכיף עם הילדים.

חוגים – הרשמה לחוגים היא דרך להעביר את ימי הקיץ בכיף. בצורה זאת ניתן גם לרכוש מיומנויות חדשות וגם לבלות זמן איכות עם הילדים. כיום ישנם חוגים להורים ולילדים במגוון תחומים, בין אם מדובר בלימודי שחייה, חוגי סיירות, לימודי מחנאות , לימוד ניווט ועוד. התאימו את החוג לתחומי העניין שלכם ושל ילדכם ותוכלו להעביר את חודשי הקיץ בכיף!