יום גיבוש לעובדים בשטח

יום גיבוש לעובדים בצפון – למה דווקא בשטח?

ימי גיבוש לעובדים זוהי תופעה שהפכה להיות נפוצה מאוד בשנים האחרונות. יותר ויותר צוותות יוצאים להם לימי גיבוש, אם זה טיול נחמד, או סתם ערב חביב של ארוחה משותפת ושל יחד, יש כאלה המרחיקים לכת ובוחרים בנופש של כל הצוות יחד, כאשר העיקרון העומד מאחורי הדברים, זה הגיבוש של כל הצוות, והשהיה שלהם יחד מחוץ למסגרת העבודה. כאשר הצוות מגובש, נהנה זה עם זה מחוץ למסגרת העבודה, משפיע הדבר על התפוקה בעבודה ועל ההצלחה של כל העסק.

היכן הכי כדאי לערוך יום גיבוש?

הבנתם את החשיבות של ימי הגיבוש עבור בית העסק שלכם. החלטתם ללכת על זה. אבל לאן? בדיוק לשם כך אנחנו כאן. כדי לספר לכם על האפשרות לערוך את יום הגיבוש לצוות, בשטח פתוח עם משחק ניווט נחמד ומאתגר. אם תחליטו להצפין לשם כך, צפויה לכם חוויה מלהיבה מעין כמותה שרק הצפון הקסום של ישראל מסוגל להעניק למטיילים ולמבקרים במקום.

למה משחקי ניווט?

אנחנו מציעים את משחקי הניווט בשטח לכל הגילאים ולכל שכבות האוכלוסייה. מניסיון, אין קהל שלא יוצא נלהב ממשחק שכזה. גם ילדים וגם בני נוער מוצאים את עצמם, רצים, משתוללים, מנסים לפענח רמזים ומנסים לנצח את הקבוצה היריבה. למרבה הפלא, קבוצות המבוגרים נוהגים אף הם בדיוק כך! רצים, משתוללים, נהנים מהאקשן, מנסים לפענח את הרמזים השונים, ומתאמצים להשיג את הקבוצה היריבה. מדהים לפגוש במשחקים הללו גם את האנשים במקצועות הכי רציניים ונחשבים, כאשר הם מרשים לעצמם לצחוק וליהנות מהמשחק.

ומה יהיה מחר?

כל מי שהוציא אי פעם את העובדים שלו ליום גיבוש בעסק, כנראה הבין למה זה היה שווה. יום המחר נראה שונה לגמרי מכל הימים שקדמו ליום הגיבוש.

פתאום נושבת רוח אחרת בין העובדים. הם עובדים שכם אחד ושואפים למען ההצלחה של העסק. קשרים חדשים שנולדים ביניהם, מנותבים למען הצלחת העסק והתחושה במקום הופכת להיות הרבה יותר נעימה ופטריוטית. אין ספק, כי מי שהכי נהנה מהתועלת הזו יהיה מנהל בית העסק. העבודה במקום והתפוקה יקבלו תנופה משמעותית, כי כאשר מעניקים לעובדים, מקבלים את זה חזרה – ובגדול!

אז עשו זאת גם אתם, ותיהנו מצוות מרוצה שישאף להצלחתכם.