הפקת יום גיבוש

סדנת ODT מומלצת ליום גיבוש

ימי גיבוש הם ימים חשובים מאוד לאוכלוסיות שונות. בין אם מדובר בימי גיבוש עבור משפחות, בין אם מדובר בימי גיבוש עבור עובדים, בין אם מדובר בימי גיבוש עבור תלמידים ובין אם מדובר בכל יום גיבוש באשר הוא, הרי שחשוב מאוד לארגן אותם בצורה הטובה ביותר, אשר תממש את מטרת היום. ארגון יום מעין זה בצורה הטובה ביותר, גובל בעיקר במציאת הפעילות האידאלית המתאימה למשתתפים באותו היום. כיום, ישנה פעילות המתאימה לכל סוג של אוכלוסייה המשתתפת ביום כיף. פעילות זו קרויה: סדנת ODT.

>>> הכירו את R.I.L להפקת פעילות מתוקתקת

מהי סדנת ODT

סדנת OTD היא סדנה שמשמעותה היא: Out Door Training. כלומר, אימון מחוץ לגבולות המוכר. סדנא מעין זו תערך לרוב בחיק הטבע או בכל מקום אחר אשר האנשים המשתתפים בסדנא אינם רגילים אליו. מדובר על אימון נפשי ולא על אימון פיזי. כלומר, מטרת המשימות שבסדנא היא לממש מטרות שונות בתחום הנפש של האדם. בין אם מדובר בעבודת צוות, בניית ביטחון עצמי ואמונה עצמית, חיזוק הדימוי העצמי של המשתתפים ועוד. בטרם עורכים סדנא OTD, האדם אשר מעביר את הסדנא מתייעץ עם האדם אשר מארגן את יום הכיף החוויתי המכיל את הסנדה, לגבי המטרות הרלוונטיות למימוש בסדנת הOTD. בהתאם למטרות הללו, המאמן יבנה סדנא איכותית לכלל המשתתפים אשר מצד אחד תסב הנאה רבה למשתתפים ומצד שני, תממש מטרות שונות וחשובות.

כיצד לבחור סדנת ODT

מכיוון שסדנאות ODT הן סדנאות איכותיות ומהנות בעלת ערך מוסף, הרי שחשוב לבחור את האדם הטוב ביותר בתחום סדנאות אלו. מדובר בסדנאות המתבססות על משימות מהנות ואטרקטיביות אשר ביצוען מסייע לכל משתתף לגלות על עצמו דברים שלא ידע ועוד. ישנן לא מעט חברות ואנשים פרטיים המציעים כיום סדנאות ODT וחשוב מאוד לבחור את הטובים ביותר שבהם. רק סדנאות המוכרות כסדנאות איכותיות, המועברות על ידי הטובים ביותר בתחום, הן סדנאות שכדאי לבחור בהן עבור יום כיף או יום גיבוש, מכיוון, שרק סדנאות מעין אלו אכן יממשו את מטרתן ויסבו את ההנאה הנדרשת לכלל המשתתפים ביום זה.