ניווט

ניווט – פעילות מאתגרת ומגבשת

אנשים יוצרים קשר אחד עם השני כל הזמן, אנשים תלויים אחד בשני, גם מי שטוען שהוא לא. אנשי חברה ואנשים העובדים ביחד, הם אלה אשר דורשים במיוחד את האחדות ואת עבודת הצוות ביניהם. את עבודת הצוות הם חייבים על מנת שיכולו להעביר את היום בטוב, על מנת שיוכלו לבצע את המשימה שלהם בחיוך, ובמטרה לעזור אחד לשני. על מנת להשלים משימה זו, ישנן סדנאות ניווט אשר נוצרו עבור מטרות אלה במיוחד. מטרות אלה הינן חשובות מאוד.

מדוע אנו זקוקים לכלי הניווט?

ללא קשר לאתגר ולגיבוש, אנו זקוקים לניווט על מנת שנוכל למצוא את הדרך שלנו, גם כאשר אין כלי טכנולוגי בסביבה. בנוסף, הניווט עוזר לנו לפתח את יכולת החשיבה שלנו, ואת יכולת האינטואיציה של הגוף שלנו. הגוף כל הזמן שולח לנו מסרים, והגיע הזמן שנלמד לקרוא אותם בהתאם.

איפה יכול לעזור לנו כלי זה?

כלי זה יכול לעזור לאנשים שלדוגמה נתקעו בטיול מסוים ולא יודעים כיצד להיחלץ ממקום זר זה, והוא יכול לעזור לכל מי שנמצא גם באזור שהוא נראה לו מוכר, אך הוא לא בטוח לגביו. הניווט טוב גם למי שאוהב לטייל הרבה, ואוהב את הטבע במיוחד. זיקה זו תעזור לכלי הניווט לפעול בצורה טובה יותר.

למי מתאימה סדנת הניווט?

סדנת ניווט מתאימה לכל מי שחפץ בה, אך במיוחד מתאימה לאנשים שרוצים להתגבש האחד עם השני. הגיבוש הוא לא נובע עקב ריב מסוים שקרה, אך זמן איכות שהוא לא קשור לעבודה, הוא חשוב מאוד בין העובדים, ובמיוחד בין המנהלים לעובדיהם.

כיצד סדנת ניווט מגבשת ומאתגרת?

סדנת ניווט מביאה את האנשים לקצה היכולת שלהם, ככה שהם יוכלו גם להיות מאותגרים, וגם יוכלו להביא עמם את הגיבוש. הגיבוש נוצר בעצם מהאתגר של הניווט המשותף בין הצוות. הניווט מצריך תמיד עבודת צוות, כי בלעדיה, העבודה לא תתבצע כמו שצריך, והניווט ייכשל.

תנו לאנשים את ההזדמנות להביע את דעתם, הם יכולים לראות את הדברים שאתם לאו דווקא יכולים לראות, ולהביא את הפתרון לבעיית ניווט מסוימת בדרך.