סדנת שוקולד לגיבוש

סדנת שוקולד לגיבוש

בעבר, שעות העבודה היו מצומצמות באופן יחסי בהשוואה להיום. כל אחד היה בא, עושה את עבודתו, מגיע הביתה וחוזר חלילה. יחד עם זאת, כאשר האינטרנט עדיין לא היה קיים, רמת האינטרקציה בין העובדים הייתה גבוהה בהרבה, הכל היה עובר בצורה אנושית, ישירה ולא במיילים וברשתות חברתיות.

היום בעידן שלנו, לא רק שהעובדים נמצאים המון שעות במשרד, במפעל או בפגישות בחוץ, התקשורת נעשית בצורה שונה לגמרי, בעיקר אם מדובר בעובדים שאינם פועלים באותו תחום או באותה מחלקה ולעתים אפילו לא רואים אחד את השני במשך היום, פרט להפסקות למשל.

מסיבה זו וסיבות רבות נוספות הפכו פופולאריים כל כך ימי הגיבוש בקרב צוותי עובדים, מנהלים במטרה להעלות את רמת האינטרקציה בין העובדים השונים, לאפשר שיח משותף, היכרות אמיתית וכנה, להעלות את המוטיבציה בשלב מאוחר יותר וליצור אחדות במקום העבודה.

סדנת שוקולד לגיבוש – למי זה מתאים?

אז נכון, קהל היעד הפופולארי ביותר הוא קבוצות של עובדים או קבוצות של מנהלים אך ניתן להעביר סדנת שוקולד כיום גיבוש לעוד מגוון קבוצות כמו למשל לקייטנות לילדים במגוון גילאים, קבוצות של תנועות נוער, לקבוצות קשישים בבתי אבות ואפילו למשפחות. ניתן לארגן סדנאות מתוקות לקבוצות קטנות, בינוניות או גדולות של בין 20-300 אנשים. את הסדנא אפשר לקיים אצלי בסטודיו במושב כרכור, אצלכם במקום העבודה או בכל מקום אחר שעולה על דעתכם.

יש הרבה אפשרויות מדוע לבחור בסדנת שוקולד לימי גיבוש ?

זה נכון שיש המון אפשרויות והמון סוגים של סדנאות, אך אם מסתכלים רגע על המטרה המרכזית בסדנא זו מבינים כי אנו רוצים בראש ובראשונה לגבש את העובדים יחדיו וזה בדיוק מה שאפשר להשיג בסדנא שלי. לא רק שכולם משתתפים ולוקחים חלק פעיל ודינאמי בסדנא, כל החושים מפועלים ובה לומדים איך לפסל, לטמפרר, ליצור ולצייר באמצעות שוקולד בלגי איכותי וטעים במיוחד.

סדנת שוקולד – מה בתכנית?

בהתחלה נשמע קצת על השוקולד, נבין מאיפה הוא הגיע בכלל, איך הוא התגלגל לו עם השנים ונדבר קצת על עץ הקקאו המופלא. אחר כך כל חברי הקבוצה מקבלים סינרים ומיד מתחילים בעבודה. אחרי 90 דקות מופלאות תדעו כל מה שצריך לדעת על חומר הגלם המופלא הזה, איך ממיסים אותו, באילו טמפרטורות עובדים, איך מטמפררים וביחד נעשה מגוון של צורות משוקולד, נטעם פונדו שוקולד ממכר ובסוף, כל אחד ואחד מחברי הקבוצה ייצא עם מארז שוקולד מהודר ואיכותי מעשה ידיו.

זה הזמן להכיר באמת את האנשים שנמצאים לידכם יום אחרי יום, יום שכולו הנאה, צחוק וכייף… חוויה בלתי נשכחת – יום גיבוש לכל הדעות!. אז למה אתם מחכים? כל מה שנשאר לכם לעשות הוא פשוט להשאיר את הפרטים שלכם אצלי באתר ונחזור אליכם עם כל מה שאתם צריכים לדעת ממש בקרוב…