כל הדברים החשובים שצריך לדעת על סדנאות לעובדים

אתם מתלבטים איך להעשיר את העובדים? רואים שהם זקוקים לעוד ידע, מידע ופעילויות מעניינות? אם כך, כדאי שתדעו: סדנאות של העשרה לעובדים הן הפתרון הכי טוב שקיים. זה נכון שלא כל הסדנאות מספיק מעניינות ולא כל הסדנאות מיוחדות או מקוריות, אך בפועל, אין ספק שאם תבחרו את הסדנה הכי טובה שיש אתם לא תצטערו על כך. צאו מנקודת הנחה שהעובדים שלכם מחכים שתיקחו אותם לחוויות שונות כמו סדנאות לעובדים, ולכן, אם אתם לא זוכרים מתי עשיתם את זה בפעם האחרונה, עכשיו זה הרגע המושלם לכך. 

איך בוחרים סדנה אחת מבין כל כך הרבה סדנאות לעובדים? 

זה ברור שאם אתם לוקחים את העובדים שלכם לסדנה, משקיעים בכך כסף וזמן, הרי שתרצו לעשות כל מה שאתם יכולים כדי שזו תהיה סדנה מוצלחת. מצד שני, יש כל כך הרבה סדנאות לעובדים, עד כי בחירת הסנדה הנכונה זה לא תמיד דבר פשוט. זו הסיבה שבגללה אנחנו מציעים לכם לבדוק פרטים שונים אודות הסדנה שאתם מזמינים לעובדים, כמו למשל: 

  • כמה זמן נמשכת הסדנה?
  • לכמה אנשים היא מתאימה?
  • מה היא כוללת? 
  • האם זו סדנה שמתקיימת מרחוק בגלל המצב או שזו סדנה שתלכו אליה פיזית? 

רק כשיהיו בידיכם כל הפרטים הנחוצים, תוכלו להיות בטוחים שאתם בוחרים בצורה נכונה וזה יגדיל את הסיכוי שלכם, ושל העובדים, לצאת מרוצים. 

שימו לב לעלויות של סדנאות מהסוג הזה

אם תדברו עם שלוש חברות שונות שמעבירות סדנאות לעובדים אתם תראו שתקבלו שלוש הצעת מחיר מגוונות. לכן, רגע לפני שאתם בוחרים את הסדנה הכי יקרה שיש לעובדים, כדאי יהיה לבדוק על איזה מחירים מדובר. בנוסף, חשוב מאוד להבין גם על מה בדיוק אתם משלמים, כי לא בכל מקום הצעת המחיר תכלול בדיוק את אותו הדבר. יש מקומות שבהם, לדוגמה, האוכל הוא חלק מהחוויה שעליה משלמים ולכן כדאי לקחת זאת בחשבון. אתם תראו שאחרי הפעם הראשונה שבה העובדים שלכם ייקחו חלק בסדנה מעניינת שכזו, כבר לא תוכלו לוותר על כמה סדנאות מושקעות בשנה.