טרקטורונים

טרקטורונים

טרקטורונים – אטרקציה מעולם אחר

טרקטורונים אלו כלי רכב פתוחים בעלי ארבעה גלגלים אשר הנהיגה בהם מתבצעת בשימוש בכידון ובישיבה, בצורת נהיגה אשר מזכירה מעט את נהיגת האופנועים. לרוב, הטרקטורונים מגיעים עם הנעה כפולה של 4X4 וזאת כדי להפוך אותם לכלי שטח עצמתי שיכול לעבור גם בתנאים קשים. ההסבר על כלי הרכב המיוחד מראה לנו אלו אופציות הוא מציע לכל מי שאוהב אדרנלין וחוויה שיש בה ריגוש. טיולי טרקטורונים הם טיולים מיוחדים ואתם יכולים לנצל אותם כדי לעבור חוויה מעוררת, לגבש קבוצה או כדי להפוך אותם לטיול רומנטי בלתי נשכח ואולי לחגוג אירוע מרגש בדרך.

טיולי טרקטורונים – חוויה שמעוררת את כל החושים

במידה ואתם נמנים על אוהבי האדרנלין, אין כל ספק כי החוויה של טיול טרקטורונים היא עבורכם. הטיולים הם לרוב בשטחים פתוחים ורחבים, מאפשרים לכם ליהנות מתחושה שהכל אפשרי ותוך שאתם שולטים באחת מכלי הרכב המאתגרים ובעלי הביצועים המיוחדים ביותר שאתם יכולים לחשוב עליהם. כמובן, במהלך הנהיגה יהיה עליכם להקשיב לכל כללי הבטיחות ולחבוש קסדה, אך כל אלו רק נועדו להגן עליכם ולהפוך את החוויה והיום שלכם לעצמתיים הרבה יותר.

גיבוש קבוצות בעזרת טיול טרקטורונים

ישנן דרכים מגוונות לגבש קבוצה או צוות כאשר אחת הדרכים היא לצאת לטיול שטח. טיול על גבי הטרקטורונים יהפוך את הקבוצה למגובשת ולו רק בשל הזיכרון המשותף שכולם יחד יאספו. החוויה הנפלאה תישאר לאורך זמן רב, הרבה אחריי שתחזרו מהטיול. אם אתם מנהלים או מדריכים של קבוצות ומעוניינים לשלב פעילות מגבשת באמצע הדרך, ניתן לתכנן זאת, לבצע עצירה באמצע ולשלב פעילויות נוספות שיגשימו את המטרות שלכם.

טיולי טרקטורונים לזוגות

גם זוגות אשר מחפשים חוויה רומטית יכולים ליהנות מטיולי הטרקטורונים. הטיולים יכולים להיות במקומות קסומים והזוג יוכל לעצור לפיקניק. לטיול יכולים לצאת זוגות אשר רוצים להתפנק או זוגות אשר חוגגים אירועים שונים כמו ימי נישואין, ימי הולדת או כל יום מיוחד אשר אשר הם רוצים להפוך אותו לבלתי נשכח. תיאום עם המקום אשר משכיר את הטרקטורונים יוכל לפתוח בפניכם שפע של אפשרויות רומנטיות מיוחדות.