אולם אירועים במרכז

החיים בארץ ישראל באקלים חם ובחורף כה קצר, מאפשרים כמה שיותר ליהנות מהטבע שבחוץ. אומנם כעת חורף, אך ברובו ישנם ימים מאוד נוחים לטיולים, השמש יוצאת מוקדם בבוקר ומאפשרת יום כיף מהנה לכל המשפחה או לחברים לעבודה. גם אתם בטח חיכיתם לרגע בו יכריזו על יום גיבוש מהנה לעובדים, אז הנה הגיע העת, בדיוק הזמן לבחור במקום המתאים ביותר! אולם אירועים במרכז, בדיוק מה שחשבתם עליו, מיקום אולטימטיבי שיתאים לכולם, מרחב גדול עם גינה רחבת ידיים ואולם ממוזג בנוסף. מאחר שאנחנו עלולים להיתקל בימים חורפיים, חשוב לבחור במקום בו יש אופציה להעביר את האירוע לאולם סגור, כך שלא תאלצו לבטל את האירוע.

יום גיבוש באולם אירועים במרכז

אולם אירועים במרכז, הבחירה שלכם כשמדובר באירוע פרטי אם אינטימי כמו חתונה או אם יום גיבוש או אם כנס ללקוחות. כל עוד בחרתם באולם גדול בו יש מגוון מתחמים, תוכלו לתמרן בין המתחמים וליצור את האירוע שרציתם. כשמתכננים כנס עם לקוחות גדולים, חשוב לספק להם אווירה יוקרתית, לכן כדאי לבחור באולם בו יש בר מעניין, בו ניתן לשבת על כוס וויסקי ולשוחח על עסקים. אך מצד שני אם אתם חושקים באירוע גיבוש לעובדים, שימו לב כי באולם יש גם מתחם גדול שיאפשר לכם לערוך פעילויות. במידה ואתם מזמינים גם את הילדים של העובדים, ניתן להזמין מכונות מזון לאירועים, מה שיהפוך את האירוע להרבה יותר שמח ומתוק.

זמן איכות

יום גיבוש לעובדים זו אופציה מעולה ליצור זמן איכות בין העובדים, לאפשר להם להכיר אחד את השני ולספק להם אתנחתא אמיתית מהשגרה במשרד. אין ספק כי אותה אתנחתא תשתלם לכולם, מאחר שלפי מחקרים ידוע כי עובד שמקבל תמורה מהמעביד שלו, מעניק תפוקה גדולה יותר לאחר מכן ביום עבודה. אפשרו להם לפרוק את הלחצים, ליהנות ממשקה טוב, אוכל טעים וכמה פעילויות שיקרבו בינם לבין האחרים. במידה ובחרתם אולם אירועים במרכז בו יש גינה גדולה, תוכלו לפזר מספר פעילויות מפנקות במרחב. כך שבכל פינה יהיה פינוק אחר כמו עיסוי קרקפת, רפלקסולוגיה וכן עוד פינוקים אחרים שירגיעו את העובדים שלכם.

מה התקציב שלכם אומר

לפני שמתחילים לדבר על האטרקציות, כדאי להחליט על התקציב ולברר מה הוא יכול לאפשר לכם. אם תכננתם ליהנות מיום שלם אך התקציב לא מאפשר, קצרו את היום למספר שעות של פינוקים מהנים. בכדי לחסוך בהסעה יקרה, בחרו מקום מרכזי שיהיה נוח אפילו להגעה עצמאית של העובדים. במידה ותחסכו מסביב, תוכלו להפיק יום כיף מהנה ומפנק יותר, שיספק כמה שעות של רוגע ושקט מחוץ למשרד. אז רגע לפני שמתחילים, תחשבו כיצד העובדים שלכם היו רוצים לעבור את היום ותספקו להם את ההנאות הקטנות של החיים.