מסלולי טיול בצפון

מסלולי טיול בצפון – לאן כדאי להגיע?

צפון הארץ שלנו מתהדרת בנופים מיוחדים במינם וכאלה שלכל אחד שווה לבקר בהם. במאמר הזה אנו מתכוונים להרחיב על מספר מסלולי טיול בצפון שלא יהיה כדאי לכם לפספס. בתום קריאת המאמר תוכלו לדעת טוב יותר להיכן להגיע בטיול הבא שלכם בצפון הארץ, כך שלא תפספסו את כל הטוב שיש לארץ שלנו להציע.

מומלץ לבקר באתר "מטיילים עם ענת" לשלל מסלולי טיול

  • נחל אל על – בסמוך לנחל יש שמורה מדהימה ביופייה שבה ניתן למצוא מגוון חיות חמודות, וביניהן שפנים, דורבנים ולוטרות. סביב הנחל צמחייה יפה וכזו שניתן לקחת בה צילומים לא רעים בכלל. אם אתם רוצים לטייל בסביבה מימית, זהו יעד שלא יהיה כדאי לכם לוותר עליו.
  • נחל עמוד – מדובר באחד מהקטעים המפורסמים בשביל ישראל וכזה שנחשב למועד ביקור מועדף בקרב מטיילים רבים. הנחל נמצא בסמוך להר מירון, ובו ניתן למצוא מספר מסלולי טיול לפי דרגות קושי משתנות. במקום יש תחנות רוח עתיקות וממצאים מהתקופה הקדומה התגלו במערה שנמצאת באזור.
  • סובב הר הלל – המסלול נחשב לבחירה לא רעה בכלל בעבור משפחות שרוצות לטייל עם הילדים, שכן מדובר במסלול ברמה קל-בינונית וניתן להתרשם בו ממגוון פרחים שנמצאים באזור וטבע ירוק שלא נגמר.
  • שמורת כרי נעמן – במקום יש מספר פינות חמד והמסלול נחשב לקל ונוח למדי. רוב המסלול בסביבה מוצלחת, כך שמדובר ביעד שיכול להתאים גם לימים עם שמש קופחת וכזו שעלולה להטריד אתכם.

לצד היעדים שהזכרנו לעיל יש עוד מבחר בלתי נתפס של מסלולי טיול בצפון ששווים ביקור ולא יצא לנו לציין. אם לא יצא לכם לבקר ביעדים שביקרנו לעיל, נמליץ לכם לעשות זאת בחום. מדובר ביעדים שנחשבים לאופציה מועדפת בקרב ישראלים רבים, שכן הם מבינים שאותם יעדים מתאפיינים בייחודיות שלא ניתן למצוא בכל מקום.

אם אתם רוצים להפוך את הטיול שלכם ליותר מרתק, יהיה כדאי לכם ליצור קשר עם מדריך טיולים שיוכל לעזור לכם ולהבטיח שאתם תדעו הרבה יותר על הסביבה שבה תהיו.