טיול גיפים בחול

טיול גיפים בחול – לכבוש כל יעד

הנה רעיון שבוודאי לא חשבתם עליו – טיול גיפים בחול הוא אחד הדרכים לשדרג את טיול הגיפים המוכר לנו בארץ. לפעמים עולה רצון לנסוע לחו"ל ולגלות מקומות חדשים, ולעשות זאת בסטייל. חובבי האקסטרים והטבע יגלו במהרה התמכרות חדשה, ויכוונו לכך שכל הטיולים בעתיד יהיו טיולי ג'יפים – באחריות!

על מה כדאי להקפיד כאשר סוגרים טיול גיפים בחול

  • המסלול – טיול גיפים בחול בדיוק כמו בארץ לא יוכל להתקיים בכל מקום. יש לוודא את האתרים אליהם תגיעו במהלך המסלול, כמה קילומטרים תסעו בכל יום והאם המסלול בכלל מתאים לנסיעת שטח? עוד כדאי לוודא האם המסלול הנבחר הוא הטוב ביותר שתוכלו לבחור או שמא ישנן אופציות נוספות ביעד אליו אתם מגיעים.
  • כלי הרכב – מומלץ לבחון היטב את החברה עמה תסגרו בסופו של דבר. מהי איכות כלי הרכב שברשות החברה? האם הם ממוזגים? כמה שנים הם נמצאים בשטח? עוד כדאי להזכיר שטיולי גיפים בחול יהיו כרוכים בישיבה מרובה, לכן מומלץ לבדוק היטב את כלי הרכב טרם היציאה, אפילו בעצמכם אם אפשר.
  • איפה ישנים – אם מדובר בטיול מאורגן, כדאי לבדוק את בתי המלון טרם היציאה. למזלנו, מנועי החיפוש יהיו מלאים בתמונות, ביקורות והמלצות על מלונות בכל רחבי העולם. נסו לאזן בין בחירת המסלול המעניין אתכם ביותר ובין מקומות הלינה המתאימים לכם.
  • המדריך – אינכם יוצאים לבד, בעיקר לא בחו"ל כשאינכם מכירים את הסביבה שלכם. מומלץ מאוד לצאת עם מדריך צמוד שמכיר את המדינה ומתמצא בה. גם כאן תוכלו לבקש המלצות וביקורות ולהחליט בעצמכם מהו הרושם שקיבלתם מהמדריך.

אל תשכחו לנהוג בזהירות

לכל מדינה כללי בטיחות בכביש משלה. כדאי להגיע מוכנים ולא להשתגע יותר מידי עם כלי הרכב שילווה אתכם לכל אורך הטיול. הרי אינכם מעוניינים להתחיל להתעסק בבירוקרטיה מול הרשויות בזמן הטיול. וכעת, אתם לחלוטין מוכנים לסגור טיול גיפים בחול והדרך שלכם, מתחילה ממש כאן אצלנו! כל הכלים, הטיפים והדברים שאתם זקוקים להם ליצירת טיול מושלם כבר מוכנים עבורכם. אז למה אתם מחכים?