השכרת ציוד לאירועים

השכרת ציוד לאירועים

כל אדם המתכנן ומפיק אירוע פרטי או עסקי מעוניין בהצלחתו. אחד הקריטריונים להצלחת האירוע הוא השכרת ציוד איכותי וייחודי לרווחתם של האורחים כך שייהנו מאירוע מושלם .

איפה כדאי להשכיר ציוד לאירועים

חשוב מאד לדאוג להשכרת ציוד לאירועים מחברה בעלת וותק של שנים רבות בתחום זה. לאור הניסיון הרב שלהם, הם רוכשים ציוד בטיב מעולה בלבד, שישרת את האורחים בנאמנות ללא תקלות.

חברת אוהלי ישראל היא מהמובילות במשק בתחום השכרת ציוד לאירועים, חוג הלקוחות הקבוע שלנו, הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי מזמין אצלנו ציוד עבור כל אירוע שהם מפיקים .

היועצים המקצועיים של החברה ממליצים ללקוחות איזה ציוד כדאי להשכיר לכל סוג אירוע בהתאם למיקומו ולאופיו. אם לדוגמה מדובר באירוע בחוף הים, יוזמנו כסאות נוח, שולחנות תואמים וכסאות נוספים שנוח לשבת עליהם על החוף. בנוסף לך יפוזרו ספות הבנויות מחומרים פלסטיים או מקש ועליהם ריפוד נוח כדי לרבוץ על החוף בנוחות מרבית וגם מחצלות ופופים יפוזרו בשטח.

איזה ציוד אפשר להשכיר

צוותי החברה מקימים אוהלים בכל גודל אפשרי ובכל מפתח נדרש על פי צרכי הלקוח, כמו כן הם מתקינים מזגנים ניידים להפגת החום בקיץ ותנורי חימום להעלאת הטמפרטורה בימי החורף.

עבור גני אירועים, חצרות ומבנים שונים, אפשר לשכור שולחנות בגבהים שונים ובשפע של עיצובים קלאסיים ומודרניים וכסאות התואמים את גובהם. על פי אופיו של האירוע מחליטים על סוג הציוד המתאים ביותר להשכרה מבין המבחר העצום הקיים במחסני החברה.

משך השכרת הציוד

ברוב המקרים, הציוד שהושכר מגיע לשטח כמה שעות לפני האירוע, מסדרים את כל הציוד באופן מושלם זמן רב טרם הגעת האורחים. ההשכרה ברוב המקרים היא ליום האירוע ובסיומו, או למחרת כבר מעמיסים את הציוד ומחזירים אותו למחסנים.

קיימים מקרים חריגים שבהם מקימים מבנה ארעי או אוהל לפרק זמן ארוך יותר כמו לדוגמה משרד מכירות שיפעל כחודש ימים . במקרה זה יושכר הציוד לתקופה ממושכת ויפורק בתום האירוע העסקי.

אוהלי ישראל

נשמח להראות לכם את הציוד הרב שאנו משכירים . פרטים מלאים אפשר לראות באתר האינטרנט שלנו https://www.israeli-tents.com/ .