שייט נהרות באירופה

חופשה רומנטית בשניים – שייט נהרות באירופה

אתם לא זוכרים מתי עצרתם את מרוץ החיים שלכם, השארתם את הטלפונים הניידים הרחק מאחור והתרכזתם במה שחשוב באמת: בזוגיות שלכם? אין לכם זמן לכך כי אתם עובדים קשה, דואגים לילדים ומתמודדים עם עוד אלף ואחת משימות בחיי היום יום? אם כך, עכשיו זה הרגע לעצור את המרוץ הזה ולהזמין לעצמכם מקומות בחופשה מקסימה כמו שייט נהרות. שייט כזה כולל בעיקר את נהר הדנובה המקסים שהיווה בעבר מקום מרכזי בכל ההיסטוריה של יבשת אירופה. זו הייתה הדרך להגיע מאזור אחד לשני באירופה וזו גם הייתה דרך המסחר המרכזית, מה שאומר ששייט במקום קסום כזה יכול להיות מעניין ורומנטי במיוחד.

הקליקו למידע נוסף על מסלולי שייט מרתקים באירופה

מה כולל השייט?

כשמדברים על שייט נהרות בדנובה מדברים על מעבר במקומות הכי יפים שיש ביבשת אירופה, כמו לדוגמה: ברטיסלבה, וינה, בודפשט ועוד ערים אחרים שתוכלו לבקר בהן בדרך. משמעות הדברים היא שאומנם בשייט כזה אתם נמצאים בנהר ושטים בשלווה, אך אתם גם נהנים מביקור בערים תוססות ומלאות חיים. הפלגות כאלה מתבצעות על אוניות מאוד אלגנטיות, בטיחותיות ונעימות במיוחד כך שאין ספק שתיהנו גם מהשייט עצמו ולא רק מהנופים או מהיעדים שאליהם תגיעו. מדובר כאן על חופשה מלאת שלווה כי אפילו השייט עצמו בנהר שונה לעומת שייט בים הפתוח.

מה מחכה לכם באוניה?

בין אם אתם חושבים על שייט נהרות ובין אם אתם רוצים לקחת שייט לכל מקום אחר, אין ספק שצריך לבדוק גם את האוניה עצמה. זה אפילו לא משנה אם אתם חושבים על שייט של שבוע או יותר, כי בכל מקרה מגיע לכם ליהנות מתנאים כמה שיותר נוחים ומפנקים בחופשה שלכם. לכן אנחנו מציעים לכם לבדוק את גודל האוניה, את מספר החדרים שיש בה ואת השאלה האם הנופשים יוכלו לבחור בין סוגי חדרים שונים. בנוסף, כדאי גם לראות האם יש רק מסעדה אחת על האוניה או יותר כי כך יהיה לכם גם גיוון מבחינה קולינרית. כדאי לברר האם זו אוניה עם פינוקים מיוחדים כמו בריכה, חדר כושר ועוד כי כל הפרטים הללו יכולים להוסיף לא מעט להנאה מהשייט ומהחופשה.