אטרקציות היסטוריות בגאורגיה

אטרקציות היסטוריות בגאורגיה

היעד המרכזי לחופשה מעניינת כיום היא גיאורגיה , אם בעבר טורקיה, וקפריסין היו היעדים העיקריים לחופשה משפחתית או סתם חופשה לכמה ימים הרי שהיום היעדים התרחבו וגיאורגיה היא אחת הארצות בהם ישראלים רבים רוצים להעביר את החופשה שלהם.

זה לא משנה אם לא משתייכים לעדה הגיאורגית תמיד זה נפלא להיחשף לתרבויות, ריחות וטעמים שונים. להכיר תרבות נוספת זה תמיד נפלא.

חופשה בלתי נשכחת

אמנם מדובר על מדינה קטנה אבל יש הרבה מה לראות, מגוון רחב של אטרקציות לכל הגילאים ולכל מקום שהולכים הנופים והחוויות בלתי נשכחות. ניתן לראות חופים נפלאים לאורך המדינה, ולבקר בעיר העתיקה שגורמת לעצור נשימה ולהיחשף לעולם שלא מכירים, גם אם מדובר על ביקור קצר אפשר למצות ולראות מקומות שטרם ראיתם.

מקומות היסטוריים, ושווקים שוקקי חיים וצבעים וריחות שונים זה רק חלק זעיר ממה שאפשר לחוות ולראות בגיאורגיה המרתקת.

מומלץ לתכנן טיול לגיאורגיה מראש כן גם אם מדובר בכמה ימים, במיוחד אם זו הפעם הראשונה כדי לראות מקומות שעדיין לא ראיתם, תכנון טיול מראש יכול להקל רבות על הימצאות במדינה עצמה, וכדי שהטיול יהפוך באמת לחוויה בלתי נשכחת עדיף להתייעץ עם מי שהיה שם בעבר, או מכיר את המדינה מקרוב וכמובן עם מדריך טיולים בקיא ומקצועי שיוכל לכוון למקומות סמוכים כמו קירגיסטן למשל.

כך החופשה הגיאורגית תספק לכם חוויה והכרה מקרוב מקומות חדשים ונפלאים.

לטעום ולהריח את גיאורגיה מקרוב

מי שביקר בגיאורגיה יידע להגיד כי מדובר במדינה בעלת צבעים, ריחות וטעמים שאין לתאר זאת בזכות השווקים שלה, אך לא רק כי אם גם בזכות המסעדות ובתי הקפה השוכנים בטיילת החוף השוקקת חיים ומלאה בניחוחות בלתי נשכחים, ביקור קצר במסעדה אחת או שתיים או בית קפה בהחלט ייספק לכם פרספקטיבה על העולם הקולינרי של התרבות הגיאורגית.

מדובר על מדינה שיש בה הכל , למרות שהיא קטנה. אבל היא מיוחדת. בצבעים שלה, בתרבות, בייחודיות שלה בקיצור אם אתם מחפשים מקום שעדיין לא הייתם , או ביקרתם פעם והייתם רוצים לחזור לשם, גיאורגיה תענה על הצרכים הללו והחופשה תיראה אחרת , מרתקת ומיוחדת הרבה יותר.