דרכון אמריקאי

מי זכאי לקבל דרכון אמריקאי?

בשנות ה-70 כאשר המדינה הייתה פחות מתקדמת מבחינה כלכלית וטכנולוגית ישראלים רבים חלמו לעבור לארצות הברית ולעשות את ה"מכה". באותה תקופה חוקי ההגירה בארצות הברית היו הרבה יותר קלים ולא נאכפו כמעט כך שהיית יכול לעבור למדינה ללא חשש וללא דאגה ולעבוד בה בקלות. מאז הלכו והתקשחו חוקי ההגירה והפכו להרבה יותר מורכבים עד שכיום ללא אזרחות אמריקאית יהיה לך קשה מאוד לעבוד במדינה ולהסתדר בה. כך יוצא כי רבים לפני שהם עוברים למדינה מנסים להשיג אזרחות באמצעות גרין קארד או בדרכים אחרות. עליכם לתת את הדעת על כך כי כל מי שמקבל אזרחות אמריקאית מקבל גם דרכון אמריקאי וזהו דבר בעל ערך גדול להרבה מאוד ישראלים. עליכם לדעת כי אזרחות (ובעקבותיה דרכון) אתם יכולים לקבל גם מכוח זה שנולדתם על בארצות הברית או במקרה שאחד ההורים שלכם הוא אזרח אמריקאי או אפילו הסבים שלכם.

>>> הקליקו כאן להוצאת דרכון אמריקאי

מדוע לא כדאי לעבור את התהליך של הוצאת הדרכון לבד?

אל תטעו קבלה של אזרחות אמריקאית ולצדה דרכון אמריקאי היא הליך מורכב וקשה שרבים מתחילים אותו ולא מסיימים אותו. ישנו קושי גדול לקבל את הדרכון הנכסף ואתם צריכים להיות מודעים לקושי זה. בתהליך של הוצאת האזרחות יש לעשות הכול בכדי לא לשקר ולטעות ואת זאת חשוב שתזכרו. לכן ההמלצה היא בעת הוצאת האזרחות זה לפנות אל גורם מקצועי שילווה אתכם לאורך כל ההליך. ככל שתבחרו גורם יותר טוב שילווה אתכם כך תוכלו להיות בטוחים כי ההליך יתבצע על הצד הטוב ביותר וכך תוכלו להיות בטוחים כי תקבלו את האזרחות בצורה פשוטה וקלה.

האם בכלל משתלם להוציא דרכון?

עליכם לדעת כי דרכון אמריקאי נושא עמו חובות כמו דיווח למס הכנסה האמריקאי ואתם צריכים לתת את הדעת על כך. אך ניתן לומר בפה מלא כי הזכויות שתקבלו מהדרכון עולות בהרבה על החובות ועל כן כל כך משתלם להוציא את הדרכון. אם יש לכם אפשרות להוציא דרכון של ארצות הברית אל תוותרו על כך ופעלו בכדי לקבל אותו.