שירותי VIP בנתב"ג

שירותי VIP בנתב"ג – הדרך הנוחה להיכנס לארץ

ב-1959 נכתבה אחת התחזיות היותר מדויקות, וגם היותר מרשימות, אודות החיים בכדור הארץ: "העולם הוא כפר גלובלי", כתב חוקר התקשורת המפורסם מרשל מקלוהן עוד הרבה לפני שפותחה רשת האינטרנט – וצדק כמובן. במאה ה-21 מואצת מאוד מגמת הגלובליזציה, ובין השאר היא באה לידי ביטוי במספר ההולך וגדל של התיירים הנוחתים בנתב"ג.

השירות בנמל התעופה הגדול בארץ מתאפיין ברמה טובה, אבל כשמגיעים אורחים שאנחנו חפצים ביקרם, כדאי להיעזר בחברה שמספקת שירותי VIP בנתב"ג.

מה כוללים שירותי VIP בנתב"ג?

המטרה של שירותי VIP בנתב"ג היא כמובן להקל על אותם אורחים נכבדים שמגיעים לישראל ולהבטיח שהשהות שלהם כאן תתחיל ברגל ימין ובאופן מפנק.

ניתן לבחור בין מספר אופציות. השירות המקיף ביותר יכלול בדרך כלל קבלת פנים על-ידי דייל מקצועי ומנוסה כבר בפתח המטוס, הסעה מהמטוס שזה עתה נחת אל הטרקלין המהודר (טרקלין מצדה) וזאת ברכב שגם הוא מפואר ומרשים וביצוע הפרוצדורות השונות של ביקורת הגבולות באותו טרקלין ובאופן אישי (ועל כן גם יעיל מאוד).

בזמן שהאורחים שוהים בטרקלין ונהנים מאירוח ברמה גבוהה, נציגי החברה שמספקת את שירות ה-VIP יאתרו את הכבודה שלהם וידאגו לאיסופה. כשמושלמים ההליכים בנתב"ג, השלב הבא הוא ליווי אנשי העסקים שבאו לישראל, המשלחת הדיפלומטית או כל אדם אחר שאתם חפצים ביקרו אל הרכב שיוביל אותו ליעד.

ליווי VIP לאורך כל השהות בארץ

חלק בלתי נפרד מהשירות הוא כמובן תקשורת בשפה שבה מדברים האורחים החשובים. בנוסף תוכלו ליהנות משירות משלים לאותם שירותי VIP בנתב"ג בדמות ליווי אקסקלוסיבי לאורך כל השהות בישראל.

במקרים אלה השירות יכלול בדרך כלל גם מתורגמנים צמודים שיבטיחו תקשורת אפקטיבית במיוחד וצמצום לאפס של פערי השפה שעלולים לשבש את האינטראקציה. אם האורחים או המארחים רוצים בכך ניתן לכלול בביקור בארץ גם טיולים במקומות שונים ברחבי ישראל, ברכבים מפוארים ומפנקים ותוך דאגה לכל צרכי האח"מים כך שהשהות שלהם תהיה הנעימה ביותר האפשרית, כשכמובן שגם במהלך הזמן שמוקדש להנאות ישנה הקפדה על תרגומים שוטפים, מעברית לכל שפה שהיא ומכל שפה שהיא לעברית.