קרוזים מברצלונה

היתרונות בקרוזים מברצלונה

שיט של כמה ימים בספינת תענוגות, העוגנת מיד פעם בפעם בנמל כלשהו בכדי לאפשר לאנשים לבקר בעיר או אתר כלשהו, זהו דבר אשר לא מעט אנשים אוהבים. בעוד שישנם לא מעט קרוזים מישראל, ישראלים רבים בוחרים לטוס דווקא ליעד כלשהו בכדי לצאת דווקא ממנו לקרוזים. אחד היעדים הפופולאריים והמבוקשים ביותר עבור ישראלים ותיירים בכלל ליציאה להפלגות היא: ברצלונה. קרוזים מברצלונה נחשבים כקרוזים מוצלחים ביותר, אשר מעניקים לכל אדם אשר בוחר בהם, חווית הפלגה מדהימה ואיכותית.

למה דווקא קרוזים מברצלונה

כאמור, ניתן לצאת להפלגות מלא מעט יעדים ברחבי העולם. גם בישראל ניתן לצאת להפלגות של כמה ימים או שבועות וליהנות בהן מכל הטוב שהן מציעות. אולם, לא מעט ישראלים אשר מיצו את ההפלגות מישראל ומחפשים אחר אטרקציה שונה וייחודית להפלגה, בוחרים לטוס דווקא לברצלונה, בכדי לצאת מהנמל שבה לשיט. קרוזים מברצלונה מכילים לא מעט יתרונות:

  1. ראשית כל, בכדי להגיע מישראל לברצלונה יש לעבור טיסה קצרה יחסית של ארבע שעות וחצי בלבד. אורכה הקצר של הטיסה, הופכת את ברצלונה ליעד אטרקטיבי ביותר לצאת ממנו לשיט בים התיכון
  2. חברות שיט רבות בוחרות לערוך הפלגות דווקא מברצלונה. ולכן, ניתן לבחור בהפלגה של חברה התואמת את צרכיו ורצונו של כל אדם. ההיצע הרב בתחום מאפשר לכל אדם למצוא את ההפלגה בחברת השיט אשר תסב לו את מרב ההנאה
  3. מסלולי ההפלגה היוצאים מברצלונה משתנים באורכם. כלומר, ניתן לבחור בהפלגה בת שבוע או בהפלגה בת 9-12 יום
  4. יעדי הפלגה מגוונים יותר- בעוד שקרוזים מישראל לרוב יוצאים ליעדים מאוד ספציפיים. בקרוזים מברצלונה ניתן למצוא יעדים מגוונים, אשר תיירים רבים אוהבים לבקר בהם כגון: הריברייה הצרפתית, מונטה קארלו, רומא, נאפולי ועוד.

הדרך הנוחה והטובה ביותר בכדי לצאת להפלגה מברצלונה היא להזמין חבילת שיט משתלמת, הכוללת בה את הטיסות, בית מלון וכמובן, את ההפלגה. חשוב מאוד לברר בטרם בוחרים את חבילת השיט, איזו חבילה מציעה את הטוב ביותר במחיר הכי משתלם ואטרקטיבי. הבחירה בחבילה מעין זו, תאפשר לכם לצאת להפלגה מהנה ואיכותית ביעדים אשר עדיין לא ביקרתם בהם.