סיורים בברלין – ליהנות מכל העולמות

שאנחנו רוצים לצאת לטיול אמיתי, לנופש חלומי או ליעד שייגע לנו בלב אנחנו מחפשים עיר שהיא גם יפה, גם מציעה לנו תרבות והיסטוריה וכמובן מאפשרת לנו להתפרק ולשכוח מהצרות עם חיי לילה שלא נגמרים. ברלין עונה על כל הציפיות שלנו, היא מספקת לנו מוזיאונים, הצגות, פסלים, אנדרטאות, תערוכות וכל התחום של ההיסטוריה והתרבות שאנו רוצים לחוש וכל זה לצד חיי לילה תוססים ומשוגעים שניתן למצוא רק בערי הבירה האירופיות וזה כולל מסיבות עד אור הבוקר פסטיבלים ומסיבות רחוב פרועות במיוחד, פאבים שבהם הבירה נשפכת כמו מים ומסעדות טעימות ויוקרתיות. סיורים בברלין למעשה זה הפתרון המושלם עבור מי שרוצה ליהנות מכל הטוב הזה במינימום זמן ובמינימום מאמץ. סיורים בברלין מסדרים ומארגנים לכם את הזמן וכמובן גם חוסכים לכם מהבחינה הכספית. הקסם של ברלין הוא שאפשר לטייל בה לבד, אפשר לטייל עם בן או בת זוג, ניתן להגיע עם הילדים, יש אפשרות ליהנות מברלין גם אם אתם צעירים לפני צבא או מבוגרים בגיל פנסיה ולמעשה מדובר בעיר שמתאימה לכולם בכל בגיל ובכל שלב בחיים.

סיורים בברלין – לספוג המון מידע

שטסים ליעד בחו"ל רוצים כמובן שקט, שלווה וחופש אבל אחרי שנהנים מהמועדונים ומהמסיבות הגיע הזמן גם לספוג תרבות ומידע היסטורי ואת זה בהחלט כדאי לעשות בברלין. העיר טומנת בתוכה היסטוריה שלא נגמרת, היסטוריה ענפה לאורך השנים, היסטוריה שמרתק מאוד לשמוע אותה בכל פעם מחדש והמדריכים הישראלים יספרו לכם אותה בעברית שלכם, בשפה שלכם ויוכלו כמובן גם לענות לכם על כל השאלות. העם היהודי קשור מאוד לעיר וזה רק מעצים ומדגיש עוד יותר החוויה שלנו כישראלים וכיהודים באחת הערים החשובות ביותר במהלך מלחמת העולם השנייה עבור העם הגרמני. סיורים בברלין נותנים לכם פתח לבחון את המצב אז ואת המצב היום באותה עיר, באותה אדמה שאתם ניצבים עליה, באותו מקום שפעם היה אכזר ומנוכר וכיום מדובר באחד היעדים הפופולאריים ביותר באירופה.

סיורים בברלין – לחגוג עד אור הבוקר

אחרי שספגתם את הסיפורים, ההסברים, ההיסטוריה והתרבות הגיע הזמן שלכם גם ליהנות ולחוות את ברלין דרך מחשבה מעורפלת והמון אלכוהול שזורם בדמכם. סיורים בברלין לא רק עוזרים לכם להגיע לכל האתרים החשובים אלא גם מביאים אתכם למסיבות והפאבים הכי שווים בעיר, אלא שאפילו המקומיים לא תמיד מכירים. חיי הלילה של העיר ברלין הם בלתי נגמרים, הם מתחילים בשעות הערב ומסתיימים אי שם בשעות הבוקר המאוחרות של היום שאחרי. מדובר בעיר שיודעת לחגוג עם פסטיבלים, מסיבות רחוב, פאבים, מסעדות, מועדונים וכמובן ליבראליות שאין באף מקום אחר. בעיקר ניכר בעיר הפתיחות כלפי הקהילה הגאה וקבלת האחר ולא משנה כמה חגגתם במקומות אחרים בעולם אחרי שתחוו את החגיגות של ברלין תבינו שזה לא דומה לשום דבר אחר.

המאמר מוגש באדיבות: ברלין4יו – סיורים בברלין