יעדים חמים לפסח 2016 – כך תבחרו חבילת נופש זולה וטובה

מתכננים את החופשה הקרובה שלכם לפסח של שנת 2016? אתם ממש לא לבד! יחד אתכם, עשרות אלפי ישראלים מתכוונים לנצל את החופשה הארוכה ולטוס לחו"ל לחופשה מפנקת במיוחד. הדבר יוצר תנודות חדות מאד בשוק התיירות. פסח הוא התקופה שבה המחירים מתחילים לעלות באופן חד, בשל הביקוש הגובה. מצד שני, מאחר שהביקוש גבוה מאד – גם ההיצע הוא רחב מאד, וזו נקודה שיכולה לשחק לטובתכם. כדי שלא תשלמו לחינם מחירים גבוהים מאד – הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור בחבילת נופש זולה ומשתלמת במיוחד.

כך בוחרים ומורידים את המחיר

  • הזמינו זמן רב מראש – אחד מהכללים החשובים ביותר שיעזרו לכם להוריד את המחיר של חבילת הנופש לפסח הקרוב, הוא פשוט להזמין את החבילה זמן רב מראש. בעונות עם ביקוש גבוה הכלל הוא פשוט- ככל שהולכים ומתקרבים לעונה החמה, כך המחירים ילכו ויעל, כי הלחץ והביקוש הולכים ועולים. אם למשל תיקחו מרווח של חצי שנה לפני פסח – אתם תוכלו למצוא חבילות זולות למדי. אם תזמינו את החבילה חודש לפני פסח – המחיר יכול אף להיות מוכפל בחלק מהמקרים! יש שטוענים שלפעמים כדאי להזמין חבילות בדקה ה90 שהן ממש זולות ,אבל זה לא תמיד נכון, מה גם שלא כולם יכולים להרשות לעצמם גמישות קיצונית כזו, בטח לא בחופשה משפחתית עם ילדים.
  • אל תתפתו ללואו קוסט – יש כל מיני גורמים שינסו לשכנע אתכם לבחור בטיסות לואו קוסט, במקום חבילות נופש רגילות. שימו לב שחבילות לואו קוסט משתלמות בעיקר בזמנים שבהם הביקוש נמוך יותר – ואז קל הרבה יותר גם למצוא טיסות זולות במיוחד. המחיר של טיסות הלואו קוסט עולה באופן חד בפסח! לא פעם, מדובר על פער קטן מאד מול חבילות הנופש הרגילות – אלא שאתם מקבלים טיסה בתנאים פחות טובים, ללא ארוחה, עם מושבים לא נוחים, ועם הגבלה קיצונית למטען. במקום זה, עדיף לפעמים לבחור בחבילת נופש שיקרה בסך הכל בעוד 100 ש"ח לאדם – אבל לקבל טיסה בתנאים נוחים.
  • אל תהיו נאמנים לגורם כזה או אחר – יש כיום שפע של מקומות שישמחו להציע לכם חבילות נופש משולבות ומצוינות – כולל סוכני נסיעות, גורמים סיטונאיים בשוק התיירות, ואפילו חבילות נופש של גורמים בינ"ל מחוץ לישראל. נצלו את התחרות הזו לטובתכם! אתם תופתעו לגלות שיש חבילות נופש זהות לגמרי באותן תנאים – אבל בהפרשים של יותר מ100 דולר בין חבילה לחבילה! אל תהיו נאמנים רק לסוכן אחד, גם אם הוא נראה לכם נעים ואדיב – כי בסופו של יום זה הכסף שמכריע.

שתהיה לכם חופשה נעימה

ככל שמקפידים יותר על הכללים הללו, כך גוברים הסיכויים שבפסח 2016 אתם תצאו לחופשה בחו"ל שתהיה מהנה מאד – אך גם משתלמת. חופשה נעימה!