טיולי חברה עם Overseas

טיולי חברה עם Overseas

עם טיולי חברה לחול בהפקת Overseas אתם לא צריכים להתאמץ. כך תתכוננו בשלושה שלבים פשוטים.

טיולי חברה נערכים במטרה לתגמל עובדים מצטיינים, לגבש בין הצוותים ולהגביר את המוטיבציה. במקומות עבודה רבים מצמצמים את הטיול ליום בודד או מספר שעות, ובכל שנה מחדש מחפשים אתר אחר בארץ אליו ניתן לקחת את העובדים. חברת Overseas  מציעה קונספט אחר. ייחודי ומלא עניין שהעובדים שלכם לא יפסיקו לדבר עליו.

 

טיולי חברה בקפריסין

בוודאי שמעתם על טרנד טיולי החברה ונופש לעובדים בחו״ל, אחת החברות המובילות בתחום זה היא – Overseas. מדובר בחברה המתמחה בהפקה של טיולי בוטיק, ארגון אירועים עסקיים וימי כיף לחברות באווירה מפנקת ויוקרתית, דינמית ומלאה באווירה. הטיולים נערכים בקפריסין ומיועדים לחברות גדולות וכן ארגונים ועסקים קטנים המעוניינים בהפקה מוקפדת, מדויקת ומלאת סטייל. האירועים מתאימים גם לחברות של 10 עובדים וגם למאות רבות.

נשמע לכם מורכב או מסובך? האמת שזה בדיוק להיפך. הניסיון הרב של Overseas והעבודה עם מגוון רחב של לקוחות, הביאו אותם ליצירת כלים יעילים המאפשרים לכם להתכונן לטיול חברה.

טיולי חברה עם Overseas בשלושה שלבים פשוטים

 

  • השלב הראשון: בוחרים קונספט

 

השלב הראשון הוא להחליט מהי מטרת הטיול ואיזה אופי אתם רוצים שיהיה לו. יש לא מעט רעיונות לגיבוש צוות ונציין כאן שלושה: טיול דינמי מלא בפעילויות אקסטרים עם אלכוהול משובח וטיולי טרקטורונים, טיול רגוע באווירה שלווה וקסומה, כולל שיט בלגונה ביאכטה פרטית וגם טיול אותנטי שכולל התנסות עם האוכל המקומי ומסיבה בטברנה אסלית. מוכנים לשבור צלחות?

 

  • השלב השני: מתאימים לדרישות מיוחדות

 

טיול מושלם הוא טיול שנתפר במדויק למידות של כל לקוח. Overseas יודעים כיצד להתאים כל טיול לדרישות הייחודיות של כל חברה, לפי מספר העובדים, גילאים וגם בקשות מיוחדות כמו אוכל צמחוני, טבעוני, כשר או ללא גלוטן. כך או כך, צפויה לכם חוויה בלתי נשכחת.

 

  • השלב השלישי: עוברים על התכנית ומאשרים

 

השלב האחרון הוא החלק בו אתם מקבלים לידכם את התכנית עם פירוט תאריכים, שעות ופעילויות. אהבתם? אפשר להתקדם הלאה לשלבי הביצוע. יש לכם הערות? Overseas גמישים וידאגו שתהיו מרוצים.

 

כעת נשאר רק להודיע לעובדים שיתחילו לארוז. מכאן, Overseas כבר ידאגו לכל השאר, תיהנו! התקשרו עוד היום ל- OVERSEASבטלפון מספר: 058-6959569 או בקרו באתר שלנו בכתובת:www.overseasevents.co.il ואנו נלווה אתכם יד-ביד, נתאים את כלל הפעילויות, הטיסות ובתי המלון לאופי החברה שלכם ונבצע את ההתאמות החשובות לכם עד להגשמת הנסיעה בדיוק כמו שרציתם!