טיולים לקניה

טיולים לקניה – הפלא שבפרא

טיולים לקניה הופכים למבוקשים במיוחד ואנו כאן כדי להסביר לכם בדיוק למה כדאי לכם לצאת ולהכיר דווקא את חיי הפרא המופלאים שלה!

רקע כללי על קניה

קניה, שנמצאת במזרח יבשת אפריקה, קרויה כך על שם הר קניה, שנמצא בשטחה. עיר הבירה שלה היא ניירובי והיא גם העיר הגדולה ביותר במדינה זו. התיירים הישראלים למדו להכיר לראשונה את אפריקה דרך קניה ואט אט המשיכו וגילו גם מדינות נוספות ביבשת, לאחר שהוקסמו מקסמיה של קניה. בקניה אפשר אמנם ליהנות מחיי לילה סוערים וממאכלים מפנקים, אבל יש בה גם נופים מרהיבים, תרבויות מגוונות ועשירות ומרחבים פראיים עוצרי נשימה, בהם תוכלו לבקר בשביל חוויה בלתי נשכחת.

אם כבר שינוי, אז שיהיה מהותי!

אם אתם כבר מחליטים להזמין כרטיסי טיסה כדי לשבור את השגרה שלכם, לא כדאי שתעשו את זה כמו שצריך? הרי בדרך כלל, כשטסים לחו"ל, המטרה העיקרית היא לעשות דברים שונים מהנהוג ביום יום, להכיר תרבויות חדשות, לראות נופים חדשים ופשוט ליהנות מההבדלים בין המוכר לבין הניצב לנגד עינינו. טיולים לקניה יכולים לספק את הצורך הזה באופן מופלא ובעיקר אם מתרחקים מהאזורים המתקדמים ומתקרבים אל חיי הבר שבה.

תפאורה מהסרטים

טיולים לקניה נבחרים פעמים רבות דווקא מתוך מטרה לראות את הנופים המרהיבים ולא בהכרח מתוך רצון לטוס לחו"ל ולספוג תרבויות שונות. הנופים המתגלים לעיני התיירים מזכירים במעט את סרטי הטבע שניתן לראות בטלוויזיה, אך הם בעלי עוצמה בלתי ניתנת לתיאור. זאת, משום שאז זוכים התיירים לחוות את הטבע במלוא הדרו ולחוש בעזרת כל החושים את הסביבה ואת האווירה.

לאוהבי התרבויות

התרבות האמריקאית והאירופאית מוכרות לנו למדי. לעומת זאת, טיולים בקניה יכולים לחשוף אותנו לאורח חייהם של בני השבטים המסורתיים, שמאפשרים לתיירים הצצה חפוזה לתוך חייהם, האמונות שלהם, המסורת שלהם וההתנהלות היום יומית שלהם באופן כללי. שבטים אלו, הינם מאוד ידידותיים ומסבירי פנים ומעבר לכך, הם מאוד שונים האחד מהשני וכך אנו זוכים להכיר מגוון רחב של תרבויות שונות במקום אחד.