ויזה לויאטנם

ויזה לויאטנם – קליק אחד ואתם בדרך!

לפחות פעם בשנה אנו חשים שאנחנו חייבים לקחת הפסקה מהשגרה; לחתום על כמה ימי חופשה בעבודה, למצוא בייביסיטר לילדים ופשוט לברוח למספר ימים. עבור ישראלים המחפשים חופשה במקום מיוחד וכזה שלא דורש הוצאות רבות, ויאטנם היא המדינה המושלמת לבקר בה. אך כחלק מהתהליך יש להוציא ויזה לויאטנם ויש מספר דרכים לעשות זאת, בהתאם לזמן הביקור ומטרת הביקור. שנתחיל?

ויזה לויאטנם – איך זה עובד?

בגדול, ישנן 2 דרכים עיקרים להוצאת ויזה לויאטנם –

  • ניתן להוציא ויזה לטיול בויאטנם דרך האינטרנט. זאת במידה ואתם מתכננים להיכנס למדינה דרך הים או האוויר. ויזה זו נקראת גם VOA  (Visa on arrivel, או "ויזה בהגעה"), ומחירה ישתנה בהתאם לזמן השהייה ומספר הכניסות והיציאות מהמדינה לאורך תקופת פעילות הויזה. לדוגמא; קיימת אפשרות לרכישת ויזה לחודש עם כניסה אחת למדינה, ויזה לחודש עם מספר כניסות, ואף ישנה אפשרות לויזת שלושה חודשים עם כניסה אחת בלבד, או ויזה לשלושה חודשים עם מספר כניסות.
  • הוצאת ויזה דרך שגרירות ויאטנם – ויזה מסוג זה נדרשת רק ממי שמתעתד להיכנס לויאטנם דרך הקרקע, או מי שמתעניין בויזת סטודנט. על מנת להוציא ויזה מהשגרירות יש להגיע אליה פיזית יחד עם תמונת פספורט ודרכון שתוקפו יפוג לפחות כחצי שנה לאחר שתיכנסו לויאטנם.

למה לכם להסתבך?

כעת, לאחר שאתם מכירים את כל השיטות להוצאת ויזה לויאטנם עליכם רק לבחור את הדרך הנוחה לכם ביותר. רוב האנשים ימליצו לכם לעשות זאת דרך האינטרנט, כמו כל תהליך אחר שתרצו לבצע. הרי למה לא לנצל את הטכנולוגיה המתקדמת כשזו מאפשרת לנו לבצע פעולות שונות בלחיצת כפתור? מדוע להטריח את עצמנו בימי חופש וריצות לשגרירות כשאפשר לחסוך זאת מאיתנו?

לאחר מילוי הטפסים באינטרנט, יהיה עליכם להמתין בסך הכל ארבעה ימים בלבד עד שתקבלו את הויזה אליכם לתיבת המייל. שמרו עליה היטב והיזהרו לא למחוק אותה כדי שלא תאבד. הדבר גם מקל מאוד עבור אלו שכבר נמצאים בשיאו של טיול ומחליטים בספונטניות מוחלטת להגיע גם לויאטנם. ויי פיי או כרטיס סים זה כל מה שצריך כדי להוציא את הויזה שלכם!