אתרים בברצלונה שאסור לכם לפספס

אם אתם עומדים לצאת לטיול בברצלונה, ורוצים להיות בטוחים בכך שתוכלו ליהנות מהטיול בצורה הטובה ביותר ותוכלו לחוות בו חוויות מיוחדות שלא תשכחו למשך זמן רב, המאמר הבא נכתב במיוחד עבורכם.

ישנם כמה אתרים בברצלונה חשובים מאוד שאסור לכם לפספס, וכדאי לכם כבר מעכשיו לתכנן את הביקור באתרים הללו ולשלב זאת בלוח הזמנים של הטיול שלכם.

מגרש הכדורגל ה"קאמפ-נואו"

אי אפשר להתחיל לכתוב על אתרים בברצלונה מבלי להזכיר בראש ובראשונה את מגרש הכדורגל של אחת הקבוצות הטובות ביותר בעולם – קבוצת הכדורגל של ברצלונה. גם בזמן שבו אין משחקים פעילים במגרש, מדובר במוקד עליה לרגל עבור תיירים רבים אשר רוצים לחוש את האווירה ולהתפעל מהמראה המרהיב של המגרש.

יחד עם זאת, אם אתם אוהדי כדורגל, ומגיעים לברצלונה בתקופה של משחקים, לא כדאי לכם לפספס ביקור במשחק כדורגל של הקבוצה שיעניק לכם חווית כדורגל מיוחדת שלא דומה לשום דבר שראיתם בעבר. כרטיסים למשחקים תוכלו לרכוש גם בברצלונה עצמה, אך אם מדובר במשחק חשוב שיהיה עמוס אוהדים ואתם רוצים להיות בטוחים בכך שיהיה לכם מקום, נסו לרכוש כרטיסים כבר מהארץ.

הרובע הגותי (BARRI GOTIC)

הרובע הגותי הינו אחד מכל אותם אתרים בברצלונה אשר מאפשר לכם לחוות את ברצלונה בצורה הטובה ביותר. מדובר באזור אשר מעניק לכם חשיפה לאחד מבין האזורים העתיקים והמיוחדים של ברצלונה בו נשמרה האווירה של העבר, ובו אתם יכולים ליהנות מטיול איכותי שיעניק לכם חוויה בלתי נשכחת, תוך עצירה באחד מבתי הקפה או בתי הטאפאס האיכותיים.

פארק גואל – PARC GUELL

פארק האטרקציות הגדול ביותר בברצלונה אשר מעניק חוויה מיוחדת מאוד לכלל המבקרים ומתאים למבוגרים ולילדים כאחד.

סגרדה פמיליה (LA SAGRADA FAMILIA)

אחד מהאתרים המבוקשים ביותר על ידי תיירים בברצלונה וללא ספק מקום אשר לא כדאי לכם לוותר על ביקור בו. חשוב לדעת כי המקום לא פעיל במשך כל היום, וישנם הבדלים בין שעות הפעילות של המקום לאורך השנה ולכן חשוב לבדוק זאת מראש בהתאם לתקופה בה אתם יוצאים לטייל.