10 חדרי הבריחה הטובים ביותר בראש"לצ

10 חדרי הבריחה הטובים ביותר בראש"לצ

כמעט בכל עיר, בוודאי בעיר גדולה ומשמעותית, כמו נניח ראשון לציון, אנחנו יכולים למצוא היום מגוון רחב של חדרי בריחה שמבוססים על עלילות וסיפורים שונים. מדובר על חדרי בריחה בהם יכולים לבלות צעירים ומבוגרים ומטרתם לגלות את הפתרון על פי סיפור העלילה.

כאמור, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של חדרי בריחה, כל אחד מהם כולל אלמנטים שונים, כל אחד מכיל סיפור שונה. אנחנו נציג כאן עשרה חדרי בריחה מהטובים שיש היום בראשן לציון. חשוב לומר, במקרים מסוימים, ניתן למצוא חדרים דומים גם בערים אחרות.

חדר ראשון זה אנתרקס, חדר שמטרת הצוות אשר נכנס אליו, הוא למנוע מצב שהאנתרקס משתולל וגורם להשמדת האנושות.

חדר שני, זה פרופסור מפוזר, בחדר אתם צריכים למצוא חיסון נגד אנתרקס אשר נשכח במקום על ידי הפרופסור. זה חדר בריחה ששייך יותר לילדים מאשר למבוגרים.

חדר שלישי, זה מסעות גוליבר בו אתם אמורים לצאת למסעדות בעולמות של ענקים וגמדים, ועליכם להשיג יהלום אשר יהפוך את המסע שלכם למשהו ביתי נשכח.

חדר רביעי, הוא חדר שרלוק, בחדר זה אתם אמורים להיות שרלוק הומלס ולפתור חידות ובעיות בלשיות שונות במטרה למצוא את הפושע.

חדר חמישי, זה חדר הבושם, הוא מבוסס על הספר הנודע, בשמים שהגיעו ומשמשים כלי לרצח.

צריך לומר, מלבד החדרים הנ״ל, הרי שאנחנו יכולים למצוא עוד מגון רחב של חדרי בריחה בראשון לציון ובכלל. מדובר על חדרים שמבוססים על עלילות שונות ומגוונות, כאלה שמותאמות גם לילדים וגם למבוגרים כאמור.

בין היתר, אנחנו יכולים למצוא בראשון לציון חדרי בריחה שמתייחסים לרציחות, סיפורי בלשים, גנבים ועוד שורה ארוכה של סיפורים שיכולים להתאים לכל מי שרוצה להבין את העולם של חדרי הבריחה וליהנות מהם.

צריך להקפיד ולשים לב, שאכן מדובר בחדרים שמותאמים על פי גיל המשתתפים, וכמובן, יש לבדוק שאכן מדובר בחדרים אשר יכולים לאכלס את כמות המשתתפים אשר מעוניינים להיכנס לחדר ולשחק את המשחק. על מנת שכולם יוכלו ליטול בו חלק ולא יצטרכו להישאר בחוץ.

מוזמנים לאתר http://efratgosh.co.il המכיל גם הוא טיפים לאטרקציות מדליקות!