סקסופוניסט

סקסופוניסט

בכל אירוע או שמחה, את החלק המרכזי לוקחים התזמורת. הם אחראיים לאווירה שתתקיים במשך כל האירוע, לעיתים יהיה עלייהם לרגש את הקהל, לעיתים הם יצטרכו להרקיד אותם.

לפני שאתם בוחרים הרכב לאירוע שלכם באתר https://www.musicali.co.il, עלייכם לדעת כי כל כלי יש לו את הגוון והייחודיות שלו, כל כלי יוסיף להרכב המוזיקלי נופך מסוים.

במשפחת כלי הנשיפה קיימים כלים רבים, אך לסקסופון הרבה יתרונות. לסקסופוניסט יש את המרחב והמנעד הרחב שבין רגש לשמחה. הוא יכול לבצע את המנגינות והקלאסיקות הכי מרגשות המשפיעות על נפש האדם, ולחילופין גם להביאו למצב שמחה. 

סקסופוניסט גם יוביל את כל ההרכב בנגינתו העוצמתית, שנותנת את המילה החזקה על הבמה.

סולו סקסופוניסט

גם אם אתם לא אוהבים הרכבים מוסיקליים גדולים, כדאי לדעת שסקסופוניסט יכול גם לנהל את האירוע בעצמו. גם ללא ליווי מוזיקלי רחב מאחוריו. המנעד הרחב והעוצמתי של הסקסופון, נותן לסקסופוניסט את המקום להביא לידי ביטוי את רגש בעלי השמחה בצורה הטובה ביותר.

כמה זה עולה?

בעת הזמנת סקסופוניסט לאירוע שלכם שווה מאוד שתבדקו, מה המחיר שלו ביחס לשוק. המחיר ינוע בין 1500 ש"ח ויכול להגיע עד 7,000 שקלים. זה תלוי כמובן במקצועיותו ויכולותיו של הסקסופוניסט. כמו כן המחיר יעלה אם מיקום האירוע הוא מרוחק ממקום מושבו של הסקסופוניסט, אז הוא יוסיף לקחת במחיר על הנסיעות הארוכות.

שווי הכלי שהנגן מחזיק, גם הוא משפיע על נגינתו. נגינה יותר עמוקה ומרגשת, או נגינה חזקה ובועטת יותר לריקודים. ישנם כיום אנשים שיזמינו לחתונתם די ג'יי אבל על הסקסופוניסט לא יוותרו. אנשים אלה מבינים כי על מנת להוסיף את הנגינה האותנטית והנוגעת, יש להביא גם כלי נגינה חי לאירוע. ואין כמו סקסופוניסט מקצועי לאירוע מושלם.