אירועים בטבע

אירועים בטבע

בעשור-שניים האחרונים, אנחנו יכולים לראות מספר מגמות בעולם האירועים, כשלפחות שתי מגמות משתלבות ביחד. הראשונה, יציאה מאולמות אירועים אל גני אירועים, יותר ויותר זוגות, משפחות וכן עסקים, בוחרים לערוך את האירועים שלהם בגני אירועים ולא עוד באולמות שנמצאים במרכזי הערים. המגמה השנייה היא, יותר ויותר אירועים נערכים בטבע.

אירועים בטבע יכולים להיערך בשורה של מקומות, החל מפרדסים, שדות, שמורות, חופי ים, פארקים ועוד שורה של מקומות ייחודים אשר מעניקים לאורחים אפשרות ליהנות משלל אטרקציות שונות שלא ניתן למצוא בכל מקום, מן הסתם. מדובר על אירוע תחת כיפת השמיים, באוויר הפתוח, נוף טבעי מסביב, וכן עצם זה שהאירוע נערך בטבע אז כל האווירה במקום היא שונה, היא מיוחדת, הרבה יותר נעימה ומרשימה.

אירועים בטבע, יכולים להתבצע בשני אופנים. הראשון, אנחנו יכולים ליהנות מאפשרות לארגן את האירוע בעצמנו. ניתן לעשות את זה על ידי האפשרות שאנחנו נשכור מקום מסוים ונארגן בו את האירוע. זה ידרוש מאיתנו לעבוד בצורה ישירה מול ספקים, אך זה ייתן לנו את החופש להחליט עם אילו ספקים אנחנו רוצים לעבוד, כיצד אנחנו רוצים לתכנן ולעצב את המקום ומה יהיה הקונפסט של האירוע

אפשרות שנייה של אירועים בטבע, היא לעשות אותם במסגרת של גן אירועים. אנחנו יכולים להחליט על מקום מסוים בו אנחנו רוצים לערוך את האירוע והאחראים מטעם המקום יארגנו עבורנו את האירוע, כמובן על פי הדרישות שלנו. כל מקום מחליט האם לעבוד עם ספקים משלו או ספקים חיצונים.

מה חשוב לדעת לגבי אירועים בטבע

בין אם אנחנו עושים את האירוע בגן אירועים או במקום שאנחנו שוכרים והופכים אותו למתחם אירועים, עלינו לשים לב למספר פרטים.

ראשית, עלינו לבדוק שיש למקום את הרישוי הנדרש וכן שמדובר במקום מוכר שאכן ניתן להשתמש בו לצורך אירוע בסדר גודל שלנו.

שנית, שהמקום נגיש וזמין, הן מבחינה תחבורתית והן מבחינות אחרות. עלינו לוודא שלא מדובר במקום שאנשים עם מוגבלויות בהליכה, יתקשו להגיע אליו או ללכת בו.

שלוש, עלינו לוודא שהמקום מאובטח ובטוח, מכל היבט שהוא.

ארבע, מן הסתם, חשוב לוודא שניתן לערוך את האירוע במועד שאנחנו מעוניינים, על פי תנאי מזג האוויר אשר עלולים להיות באותה תקופה.