חדרי בריחה בירושלים

חדרי בריחה בירושלים שכדאי להכיר

נמצאים בירושלים ורוצים להבטיח שתוכלו ליהנות עם החברים והמשפחה כמו שצריך? בחירה בחדר בריחה שמתאים לכם זו ללא ספק הזדמנות נהדרת להתגבש ולהכיר טוב יותר את האנשים שאתם נוטים לבלות אתם לא מעט בזמנכם הפנוי. במאמר נרחיב על חדרי בריחה בירושלים שכדאי לכם להכיר, כך שאתם תוכלו לבחור באופציה שעשויה להתאים לכם בצורה אופטימלית.

  • להימלט מהנזיר – בחדר הזה אתם צריכים להימלט מהנזיר ולמצוא את בקבוקי היין הנעולים. במהלך המשימה אתם צריכים לפענח סודות וצפנים עתיקים ולהבטיח שאתם עושים זאת במהירות שיא. רוצים לבחון את היכולות שלכם? בואו עם החברים ותבדקו האם תצליחו לצלוח את המשימה.
  • קוד הטמפלרים – מסדר האבירים המסתורי מחזיק בגביע הקדוש, אשר מהווה מקור לחיי נצח. מבנים רבים ברחבי ירושלים העתיקה נבנו על ידי המסדר המקצועי, והמשימה שלכם תהיה למצוא את קוד הטמפלרים. מאמינים שתוכלו לעשות? לעולם לא תדעו אם לא תנסו. אתם מוזמנים לקבוע תור ולבוא עם החברים הקרובים, אנו בטוחים שתיהנו.
  • קרייסס – מחפשים חדר בריחה בירושלים שיהיה מפחיד כהוגן? הנה החדר בשבילכם. מדובר בחדר חשוך ומפחיד שבו עליכם לפענח ולהבין רמזים מסובכים, וזאת לפני שהמשטרה תבוא לתפוס אתכם. מוכנים לקראת אתגר אמתי? חושבים שאתם מסוגלים לעמוד בלחץ בלתי רגילה ורגעים מפחידים במיוחד? אתם מוזמנים להתנסות ולהגיע לחדר הבריחה הזה.
  • שבויי המבצר – האם אי פעם חשבתם שתהיו אזוקים ושבויים בכלא שנמצא בתוך מבצר חשוך ומפחיד? בחדר הזה אתם תאלצו להתמודד עם חושך, חידות עתיקות וקשיים בלתי רגילים. אם תגיעו עם החברים שלכם, לא בטוח שתצליחו לעמוד במשימה הקשה ולצאת מחדר הבריחה הזה תוך 60 דקות. מאמינים שאתם מסוגלים? אתם מוזמנים לנסות.

בפעם הבאה שאתם מגיעים לירושלים, אל תוותרו על ביקור בלפחות אחד מחדרי הבריחה הללו. אנו סבורים שאתם תיהנו כפי שלא יצא לכם ליהנות מזה זמן רב. חדרי בריחה בירושלים מצויים בשפע, וכל שאתם צריכים לעשות זה לבחור באחד עם סיפור שמוצא חן בעיניכם. אז למה אתם מחכים חברים? הזמינו תור ותיהנו עם החברים שלכם.