חדר בריחה לילדים

חדר בריחה לילדים – האם זה תורם להתפתחות?

ההגעה של הילדים לחדר בריחה דרך האתר https://www.mistory.co.il היא שינוי מהותי בחיי היום יום שלהם ולכן מדובר בנושא שמעניין ומסקרן אותם.

חדר בריחה לילדים 

ההגעה לחדר בריחה מעצימה את הילדים, הם נחשפים לעיצוב המיוחד לתחושת ההרפתקה והמסתורין ולכן הם כמהים לקבל את המשימה ולנסות לפתח אותה. האתגר מרתק אותם, עוד לפני קבלת המשימה והראש שלהם חושב קדימה, על האפשרויות שיינתנו להם לביצוע. 

הפעלת הילדים בחדר הבריחה 

המפעיל של אסקייפ רום לילדים מסביר לילדים מה הם אמורים לבצע, מחלק להם רמזים והוראות מדויקות ומשאיר אותם לחשוב ולפעול. הילדים רוצים מאד לנצח ולכן הם חושבים בדרכים יצירתיות, מפתחים את המוח שלהם בכיווני חשיבה רבים. האתגר הוא עצום ואין ספק שההתמקדות במשימה ובאופציות הרבות בהתאם לרמזים, מפתחים את המוח שלהם ומוציאים מהם את המיטב. 

הם נעים על פי ההנחיות צעד אחר צעד במקומות מסוימים הם מצליחים לגלות את התשובה וכך הם יכולים לנוע הלאה ובמקומות אחרים הם נתקעים, אינם מצליחים לגלות את התשובה ומחפשים סיוע ופתרונות כדי לקדם את התהליך.

לאורך כל המסלול הם מפתחים את החשיבה ובוחנים פתרונות ייחודיים ויוצאי דופן בחשיבה עצמאית ובוגרת. העובדה שהם מצליחים להתגבר על מכשולים רבים גורמת להם להיות מרוצים מתוצאות הביניים, ליהנות מאד מהמשחק שמלא בהפתעות עם כל התפתחות שמתרחשת לאורכה של העלילה.

הגעה ליעד 

ילדים רבים מצליחים להגיע לסוף המסלול ולנחות ביעד. הדבר גורם להם לסיפוק עצום, לתחושת ניצחון אדירה ולהבנות רבות לגבי היכולות שלהם. כך הם מחזקים את הביטחון העצמי ואת הדימוי העצמי שלהם ומסיימים את הדרך בתחושה נפלאה.

הם עייפים מכל התהליך ואין ספק שלאור ההצלחה, הם ישובו למקום זה שוב ושוב.