קורס צלילה באילת

קורס צלילה – למה דווקא באילת?

גם לכם בוודאי יש לא מעט חברים אשר עשו קורס צלילה בחו"ל, בתאילנד, אוסטרליה, זנזיבר, ארצות הברית או במדינות אירופה. גם אתם בטח שמעתם שזה המקום האידיאלי לעשות בו קורס צלילה, הרי שם זה יותר מקצועי, שם זה יותר מרשים וייחודי.

הכל נכון, אך בשביל קורס צלילה אתם לא צריכים לנסוע לחו"ל, מספיק שתטוסו או תיסעו לאילת, ותירשמו לקורס צלילה. תוך מספר ימים תוכלו לחזור הביתה עם רישיון צלילה אחרי שתסיימו קורס מקצועי אותו מעבירים טובי המדריכים בישראל.

לא מעט אנשים תוהים למה צריך לעשות קורס צלילה בחו"ל אם אפשר לעשות אותו באילת. האמת היא שהתהייה נכונה. אין שום סיבה שלא לעשות את הקורס באילת, הרי מדובר באחד המקומות עם אתרי הצלילה המרשימים ביותר, זה קרוב לבית, כל הקורס מתנהל בעברית (אלא אם יש תיירים ואז הוא מתנהל גם באנגלית), כל מה שאנחנו צריכים נמצא בעיר, אנחנו יכולים לעשות את כל הפרוצדורות הנדרשות בצורה פשוטה ורגועה, מבלי להיתקל בקשיי שפה או קשיים אחרים. אז אין שום סיבה הגיוני למה לא לעשות את הקורס באילת.

יש כמובן את שאלת העלויות. בסופו של דבר, עלות קורס צלילה באילת היא הרבה יותר נמוכה מאשר עלות קורס צלילה בכל מקום אחר. אפילו אם הקורס עצמו, נניח, עולה פחות במדינה אחרת, הרי עדיין, אנחנו צריכים לשלם טיסה, מלון ודברים אחרים שבאופן טבעי גורמים לעלייה ניכרת בעלויות.

לעומת זאת, אם אנחנו בוחרים קורס צלילה באילת, אז אנחנו יכולים בדרכים שונות לצמצם את העלויות, בין אם זה אומר שאנחנו יכולים לבחור בתי מלון, אכסניות או לישון אצל חברים ובני משפחה (במידה ויש לנו כאלה בעיר), בין אם זה אומר לנסוע באוטובוס ולא לטוס אל העיר ועוד. כלומר יש לנו הרבה יותר אפשרויות לצמצם את העלויות מאשר בחו"ל.

נקודה נוספת היא, בסופו של דבר, מרבית הצלילות שלנו יהיו בישראל, סביר להניח, וכנראה שהן יהיו במסגרת נופש באילת. אם נעבור את הקורס בעיר, הרי שנכיר את האתרים בהם נצלול, היטב וזה יהיה לטובתנו.