שירותים ניידים לאירועים

שירותים ניידים לאירועים – אל תישארו בלי!

אירועים, בעיקר כשהם גדולים, דורשים הימצאות של שירותים לרווחת המשתתפים. לפניכם המידע המלא על שירותים ניידים לאירועים.

המטרה

כאשר אתם מארגנים אירוע מרובה משתתפים, מכל סוג שהוא, עליכם לדאוג לרווחתם של המשתתפים בכל התחומים – מהאוכל, דרך הבידור ועד לשירותים. תארו לעצמכם מצב, בו אתם מגיעים לאירוע, אוכלים, שותים ונהנים, אך אין לכם היכן להתפנות… כדי שלא תגרמו לאורחיכם תחושה לא נעימה זו, יש להיערך לכך מבעוד מועד.

מתי זה הכי חשוב?

כאשר מארגנים אירוע בטבע ולא בתוך מבנה, חשוב לחשוב על חלק זה במיוחד. לדוגמה, בשנים האחרונות הנושא של חתונות בטבע, או מסיבות טבע, הופך לנפוץ יותר ויותר. כך גם לגבי טיולים של ילדים במסגרת מוסדות החינוך ותנועות הנוער השונות.

הפתרון

ההיערכות היא למעשה על ידי שכירת שירותים ניידים. המחשבה הראשונית על שירותים ניידים היא שירותים מלוכלכים, לא מתוחזקים ומוזנחים, אבל זה לא חייב להיות כך! שירותים ניידים יכולים להיות מתוחזקים היטב, נקיים ואף להשרות אווירה נעימה. כל זאת, במידה והתכוננתם לכך מראש והתאמתם את ההזמנה לאירוע.

כמות כמות כמות

אחד החלקים החשובים ביותר בהזמנה נכונה של שירותים ניידים לאירועים הוא נושא הכמות. הכוונה היא כמות המשתתפים באירוע אל מול כמות תאי השירותים שאתם שוכרים בשבילו. לדוגמה, במידה ואתם מזמינים אל האירוע שאתם עורכים שלוש מאות אנשים, הרי אין זה הגיוני שיהיה רק תא שירותים אחד! במקרה כזה, ייווצר תור ארוך ומייגע והתחושה של האורחים תהיה כאילו אין תאי שירותים כלל.

לוקיישן

פרט חשוב נוסף בנוגע לשירותים ניידים הוא המיקום, בו אתם מציבים אותם. לדוגמה, רצוי לא להציב אותם בסמוך לאוכל, באמצע רחבת ריקודים וכך הלאה. כמו כן, חשוב כן להציבם במקום, שאיננו מרוחק יתר על המידה ממרכז האירוע, על מנת שניתן יהיה לאתר אותם ולהגיע אליהם בקלות. במידה וניתן לחבר אותם לתשתיות במקום, מומלץ להציבם במקום מתאים לשם כך וכך ליהנות משירותים נעימים אף יותר! כמובן, למידע מלא, יש להתייעץ עם אנשי מקצוע.